YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Kakva je to oznaka le, a i širina 15? Izmeri širinu remenice. To je najmerodavnije. Eventualno da je to dimenzija za prošireni remen 13.... Ima takvih perverzija od remenja ali se oni stavljaju na potrošene remenice a ne u serijsku proizvodnju da tako nešto stavljaju....
 
To su sve cari Turskih, indijskih i kineskih traktora. Platis traktor 2x manje nego zapadni i onda svaki put kada imas problem moras prvo rakiiijcu da otreses pa da vidis sta ces.
Mozda Case i NH nisu skupi :riba:
 
Ovo sa remenom je možda trenutno tako zbog poteškoća nabavke delova iz Kine jer sa ostalim delovima su dobro snabdeveni koliko sam video.... Ali tako nešto da dozvole sebi da nemaju pišljivi remen koji ne košta puno.... Jbt treba da imaju bar 200 komada u plusu stalno. A ne da ostanu bez ijednog. Čini mi se da je to nekad bilo ozbiljnije. Poprilično. Meni npr nisu poslali gotovinski račun evo već 4 meseca. I još su me odrali za fakin sajle tačno duplo u odnosu na firmu gde sam kupio a koja i za njih isto pravi sajle.....
 
Kakva je to oznaka le, a i širina 15? Izmeri širinu remenice. To je najmerodavnije. Eventualno da je to dimenzija za prošireni remen 13.... Ima takvih perverzija od remenja ali se oni stavljaju na potrošene remenice a ne u serijsku proizvodnju da tako nešto stavljaju....
Još imaju neku oznaku AV, al nije to što sam prvo pomislio :haha:
Nije ih lako ni namestiti, mora hladnjak da se skida i elisa...
Al dobro kad ja to sve namestim to će onda neko vreme biti večno :osmeh:
 
Nema tu skidanja već kaiš nabacuješ preko jednog po jednog peraja i polako okrećeš ventilator,ko što pocerina kaže tako je i na 539
 
Skidao sam to sve zbog vodene pume ali nisam onda našao kaiševe, pa sam probavao. Veliki nekako, al taj manji teško. Ali probaću opet tako kako kažete kad ih nabavim..
 
Nego kad već pričamo, ne mogu nigde da nađem onu ručicu za zaključavanje hidrulike, piše da je ispod sedišta..2014 je godište.

I za filtere da napišem, na raznim mestima smo uzimali, najjeftinije sam našao u Temerinu Namil prodavnica.
Filter ulja za Fotona 804 380 dinara.
Filter goriva 450
Filter goriva za Yto 454 410 dinara. Poljski filteri, wix.
U agrovojvodini duplo i troduplo skuplje.
 
Možda i ne može mali zbog dužine.... ipak je samo 680mm, polovina je 340 pa je pitanje da li može prebaciti preko peraja ako su malo veća. U svakom slučaju, probaj.
 
Barbula, si ti gledo Maratonce, pa kad Zoran radmilović kaže: Ajde!
Znam da treba jedno po jedno, ali kada mu jedan kraj dođe do centra elise a drugi treba da prebaci preko peraje, pitanje je da li može jer je remen kratak. 680mm, kapići? Polovinu te dužine prebacuješ, a ona budža od elise na sredini mu dodatno skraćuje kaiš. Kaput? Zato pišem, možda je knap, možda ne mere.
 
Inače stigo filter iz Jugometala, izuzetno profesionalni i ekspeditivni, pozvao, poručio poslali istog dana. Ovaj iz Agro vojvodine još nije stigo i biće prvi put u životu da vratim paket, i iskreno biće mi drago.
 
Barbula, si ti gledo Maratonce, pa kad Zoran radmilović kaže: Ajde!
Znam da treba jedno po jedno, ali kada mu jedan kraj dođe do centra elise a drugi treba da prebaci preko peraje, pitanje je da li može jer je remen kratak. 680mm, kapići? Polovinu te dužine prebacuješ, a ona budža od elise na sredini mu dodatno skraćuje kaiš. Kaput? Zato pišem, možda je knap, možda ne mere.
Siniša kapiram ja šta ti pričaš ali valjda su bili toliko normalni da ga tako sklepaju da ne bi zbog jednog usranog remena trebalo rasturati pola traktora
 
Sad sam raskopao bočne reduktore prednjeg mosta i hidraulik na 454
BIŽUTERIJA!!!!!

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nazad
Vrh