YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Ja sam skoro uzeo staklo za leva vrata. Robertu sam poslao slike kabine, pošto kako mi reče ima 5 tipova kabina za model 454. Pošto sam dolazio vikendom, izašao mi je u susret. Hvala mu na tome.
Jedna strana ručke nije htela lepo da nalegne, pa smo ručku i ploču krivili. Onda je staklo naleglo lepo, i lepo se zatvaraju/otvaraju.
 
Poslao sam slike kabine i receno nema drugo samo takvo.. danas sam malo stelovao i lepo se namestilo..
A kupio sam ja pre 2godine alternator koji je pokazivao 1900obrtaja pa casom u agrovojvodinu po drugi alternator..sto se tice delova ispadne kao da su mi dali dzabe traktor i dzabe da daju stakla i sve delove pa su toliko neljubazni i nezainteresovani
 
Kažem ti, ja sam jedino oduševljen sa tim jednim čovekom... Ovo ostalo strašno..
Čak i kad sam išao po predračun ona "gospodža" je bila takva da zamalo i ne kupim traktor... Aj kad sam došao po njega bar se nasmejala... U ap sam mnogo bolje prolazio, a dobio sam i piće kad sam otišao po traktor, i to tuđi...
 
Takvi su.Kada sam išao da vidim i raspitam se oko kupovine 1304 uopšte nisu ostavili lep utisak na mene.Nisam tražio da mi poklone traktor niti bilo šta slično.Šturi odgovori na pitanja, pljuvanje po konkurenciji i to je to.Krajnje neprofesionalan odnos prema potencijalnim kupcima i onda popo budi čovek.
 
Dvoja vrata po mom džepu naravno... S tim što sam treća dobio po posebnim uslovima 😊, zato i kažem da je taj čovek laf, a sasvim slučajno se on javio na tel umesto kolege, a kolega je ko i cela firma, nadrkan, i da se on pita naplatio bi mi i skuplje zato što ga uznemiravam već koji put dok doručkuje...
 
evo i ja da kazem rec dve o agrovojvodini..

prvo sto mi se ne svidja, nisu imali ni jedan novi, sklopljen traktor kada sam isao pocetkom godine da pogledam sta cu kupiti. dakle, prodaju traktore, koje ne mozes da pogledas i probas pre kupovine..

dao sam avans tj kaparu za yto x1204 pre 7-8 meseci, ne secam se sad tacno. bili su "ljubazni" samo prvi put kada sam bio i kada sam se odlucio da kupim traktor. dogovorena je isporuka za "OKTOBAR".

nisam ih "davio" pre roka, pozvao sam ih pocetkom oktobra. tu su mi odmah u startu rekli da nece biti skoro, da zovem posle 20.og. i onda su poceli da me vozaju malo, zovi u petak, zovi u ponedeljak, u fazonu gde zuris, sta nas smaras..

bilo je i par blago receno cudnih izgovora i odugovlacenja.. te gotov je traktor, samo da srede papire, te otisao je na jos jednu proveru, pa tako od srede do petka, pa vikend..

svaki put sam ja zvao njih, iako su rekli da ce me obavestiti kad traktor stigne u srbiju, kad ga sklope, kad budu spremni papiri za registraciju i traktor za preuzimanje. za svaku ovu "fazu" sam saznao da je zavrsena tek kad sam ja njih nazvao.

ne znam samo da li postoji varijanta da kupac prvo dobije traktor a da ga isplati posle 15-20-mesec dana, kad bude imao para/vremena, ocigledno da obrnuta varijanta moze da prodje.

na kraju sam dobio traktor sredinom novembra, i tad su bili veoma neljubazni kada sam dosao da ga preuzmem, iako ja prema njima, u ranijim razgovorima nisam nikad bio neprijatan, naprotiv. kao da sam trazio da mi daju dzabe ili da sam im ukrao. bas negativno iskustvo. onda su se zacudili kako nisam poneo kantu nafte, da bih imao da se odvucem traktorom do prve pumpe, jer nisu ni to bili u stanju da mi obezbede, niti da me obaveste na vreme da ponesem. sva sreca bilo je toliko u rezervoaru, iako je sijala rezerva..

spomenili su mi da dobijam alat uz traktor, ali nakon sto me je serviser "obucio" za rukovanje traktorom i potpisivanja jos nekih papira, garancije, zaboravio sam na taj alat, a eto, i oni su, pa sam morao opet do ns, posle vikenda, po taj alat koji sam odmah trebao dobiti uz traktor.

da sam znao da su takvi, kupio bih traktor od nekog drugog dilera, makar i po vecoj ceni, bas ne znaju da cene kupce.. ljubaznije su kasirke u prodavnici u kojoj mi racun posle kupovine bude 500 dinara

Sent from my moto g(7) power using Tapatalk
 
Mene su slično prcali za prikolice. I hvala im na tome! Naučili su me da više ništa ne kupujem što ne vidim! Zato letos nismo uzeli mladenovačku cisternu za osoku, a pokupili sve papire za povrat.....
 
Па шта им је? Опао им промет, па су "неурозни" или нема газде да "затегне узде"?
 
A jedan od razloga, možda i najveći, što sam se odlučio za yto a ne za foton je baš firma koja ih distribuira, računao sam da je to ozbiljnija firma sa zvučnijim imenom, dugom tradicijom itd itd... Kad ono...
 
p123 ja sam išao da gledam 1304 sa novim tipom menjača ali ga nisu imali na stanju već su mi prezentovali 1204 sa standardnim menjačem, tipa šta ima veze to je isto samo nema ručicu sa leve strane.Nisam hteo ni da ga upalim a kamo li da se vozikam tamo po placu jer to nije ono što sam ja hteo da vidim i probam.Uplata depozita od 20% vrednosti traktora za rok isporuke možda krajem novembra a verovatno u decembru ili ko zna kada nije mi uopšte odgovarala jer je meni traktor trebao pošto smo tamo išli nekoliko nedelja pred žetvu.Javio sam komercijalisti posle nekoliko dana da sam definitivno odustao a on me zvao posle nekoliko dana i rekao da ako treba on će se posvađati sa nekim i meni obezbediti traktor.Na to definitivno nisam niti bih ikada pristao, čekaju ljudi pola godine i ko zna koliko na isporuku i sada ja padobranac da dobijem traktor jer eto sarađujemo a nikada pre toga nisam bio tamo niti išta kupio od njih.
 
To dok uplatis depozit, a posle zivkaj dok ne popizdis, ja kad sam kupovao traktor nisam hteo da potpišem kredit i da se prebaci novac dok traktor nije bio spreman i to su otišli moji i videli dal je stvarno spreman, proverili broj motora, dok kad sam kupovao prvi i ja sam zivkao. Naravno drugi kupljen od drugog dobavljaca
 
p123 ja sam išao da gledam 1304 sa novim tipom menjača ali ga nisu imali na stanju već su mi prezentovali 1204 sa standardnim menjačem, tipa šta ima veze to je isto samo nema ručicu sa leve strane.Nisam hteo ni da ga upalim a kamo li da se vozikam tamo po placu jer to nije ono što sam ja hteo da vidim i probam.Uplata depozita od 20% vrednosti traktora za rok isporuke možda krajem novembra a verovatno u decembru ili ko zna kada nije mi uopšte odgovarala jer je meni traktor trebao pošto smo tamo išli nekoliko nedelja pred žetvu.Javio sam komercijalisti posle nekoliko dana da sam definitivno odustao a on me zvao posle nekoliko dana i rekao da ako treba on će se posvađati sa nekim i meni obezbediti traktor.Na to definitivno nisam niti bih ikada pristao, čekaju ljudi pola godine i ko zna koliko na isporuku i sada ja padobranac da dobijem traktor jer eto sarađujemo a nikada pre toga nisam bio tamo niti išta kupio od njih.
To isto kao mts,menjam mrežu vip u subotu u ponedeljak zove sa nepoznatog broja ,ja vratio karticu u tel jer će stići poruka iz vipa pošto broj prebacujem,inače sam po isteku ugovora izvadio da nebi slučajno pozvao pa napravio ceh jer mora biti sve izmireno da se broj prebaci,elem zove a gubi se totalno ne čujem ga ništa te koji je razlog ovo ono,a gubi se ko da iz nuklearnog skrovišta zove uveče u 20 sati,prekide se veza,stiže poruka te kao specijalna ponuda samo za vas ,ovo ono,ma marš bre ja ode u drugu mrežu posle 16 godina,zasrali ste stvar totalno ,jebite se.
He he samo za vas.
Mrš.
 
Nazad
Vrh