YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
vidim da rusi kazu JOTO, a ovi u agrovojvodini ITO.. ja mislim da je pravilnije JOTO..?

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
Pravilno je kako Kinezi to izgovaraju, tj kako ti čuješ pa napiši na naški...
 
sad kad ste spomenuli brige sjetio sam se jedne anegdote. Iako je malo off, ne mogu odoljeti iskušenje da je podijelim s vama.

U Austrougarskoj je car obilazio državu. Na jednom dvorištu je primijetio tablu s natpisom: živim bez brige. Pozove domaćina i kaže mu: " Za godinu dana ću ti postaviti tri pitanja. Ako na sva tri točno odgovoriš lijepo ću te nagraditi, a u protivnom slijedi najteža kazna (čit. ode glava). Ovaj je od tog trenutka bio na sto muka. No, njegov brat mu kaže da ne brine, jer će on odgovarati caru. Kad dođe vrijeme, brat, koji je bio učen čovjek, točno odgovori na prva dva pitanja. Treće pitanje je bilo: "Znaš li što ja sada mislim?" Odgovor: "Vi mislite da razgovarate s mojim bratom." I tako je zaradio lijepu nagradu, a brat je i dalje živio bez brige.
 
Može felne od starog rusa 52 ili t 40 . Samo ih odneseš kod strugara da sredi srce tj. rupe da stimaju. Ja sam tako uradio pre par godina
 
Hvala na odgovorima. Šteta je da ga koristim samo za grube radove. Hteo bi da ga uposlim i medju redove. Imam do sledece sezone vremena da sve nabavim.
 
Mislim da odgovara 577 i torpedo bez prepravke - 13.6 38.
Kolega Zorane koliko je kostala prepravka srca kod strugara?
 
Paše od imt ,torpeda ...
77cb290a33f4ebb9ff36d52474de4061.jpg


Sent from my moto g(6) using Tapatalk
 
Nazad
Vrh