YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Deformacija...... Da ne kažem profesionalna.... :) Ma vidi se iz aviona,nisam perfekcionista! Šta fali oridji nosačima? Samo umesto onog šuntavog vijka bez glave staviš vijak sa glavom i to je to. A šta si mislio na teleskope? Koji deo?
 
12102012034.jpg
 
imaju li manji yto i dovoljno izvoda za prednji utovarivac i mogu li da ga nose?
 
@YTO
Izvini molim te od koliko KS je tvoj traktor na gornjoj slici, izvini da ne listam unazad, čini mi se da si napisao.Najviše me interesuje koja je ovo kabina, njihova originalna Kineska ili ona Evropska za koju se dosta doplaćuje tj. ako je kineska kako si zadovoljan dihtovanjem iste. I da li si uzeo njihovu poteznicu ili Austrisku, koja se takođe doplaćuje.
 
@YTO
Izvini molim te od koliko KS je tvoj traktor na gornjoj slici, izvini da ne listam unazad, čini mi se da si napisao.Najviše me interesuje koja je ovo kabina, njihova originalna Kineska ili ona Evropska za koju se dosta doplaćuje tj. ako je kineska kako si zadovoljan dihtovanjem iste. I da li si uzeo njihovu poteznicu ili Austrisku, koja se takođe doplaćuje.

Zadovoljan sam sto se dihtovanja tice, malo jest bucno unutra al za razliku od IMT-a i nije :)navikne se brzo kabina je njegova originalna neznam za tu evropsku ni kako izgleda i ima 50 ks taj na slici traktor.poteznica je kineska koju sam ojacao i malo skratio i sad je ::super::
 
Bas mi cudno. Znam da su iz Poljopsa trazili lezaj i semering za 120-ku za zadnju poluosovinu i da su ga isto jedva nasli jer su hteli nesto kvalitetnije da stave. Mozda su mu mogli negde i izliti, znam da je to ranije radio Livac iz Backe Palanke, meni su izlivali polutke za spojnicku za VTZ.
 
Nazad
Vrh