YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
LJudi treba mi mala pomoć.Gde se nalazi grejač za palenje na YTO 804 ?Trebalo bi da je na usisnoj grani ,ali ja ga nevidim. Na kom principu radi grejač?
 
LJudi treba mi mala pomoć.Gde se nalazi grejač za palenje na YTO 804 ?Trebalo bi da je na usisnoj grani ,ali ja ga nevidim. Na kom principu radi grejač?
Na usisnoj grani imaš jedan šaraf,mislim da je za 24 ključ i tu se montira grejač.Mislim da fabrički nemaju ugrađen grejač barem moj nema.Stavlja se suvi grejač koji greje vazduh.Meni grejač nikad nije trebao jer je motor direktan i dobro pale na minusima,mada nije loše kad je jaka zima da se malo zaverla i ugreje.Ako nećeš da stavljaš grejač moja ti je preporuka da napraviš malu baklju i kad odvrneš taj šraf neko samo prisloni na usisnu granu plamen i nema da omane.pozz
 
@miroslav k.
Bila je licitacija gde su prodavane razne masine i alati uglavno stvari koje vec duze vreme stoje kod nas.Zao mi je sto nisam bio onda na forumu da vas obavestim o tome.

@mims Nije,bila je licitacija 4og u subotu i drugi krug je bio u sredu 8og.Ja pravo da ti kazem nisam ni cuo da je trebalo biti odlozeno..

@kinez,nemoj se druze nervirati,sve je ok,doslo je bilo do nekog nesporazuma sad smo to razresili...

@matkoviczoran1 odgovorio sam ti na poruku,javim ti kad pocenom raditi posle ovih praznika da ne lupam sad napamet.
 
Kad kreće sklapanje ovog novog modela što je bio izložen na sajmu u Hanoveru i da li znaš koju će oznaku imati?
 
Kad kreće sklapanje ovog novog modela što je bio izložen na sajmu u Hanoveru i da li znaš koju će oznaku imati?

Sklapanje krece cim dobijemo evropsku homologaciju i sertifikat. Traktor je trenutno u Pragu na testiranju pa ne mogu tacno da ti kazem kad ce to biti jer to zavisi od njih.
A oznaku cu verovatno imati Yto-404 zbog euro 3 motora koji ima 40 konja.
 
@Eraser
jer ovvaj bi trebao da se sklapa sto je objavljen na vasem sajtu?
[TABLE="class: contentpaneopen"]
[TR]
[TD]
Naš traktor na sajmu u Hanoveru
Traktor YTO-404 sa naše linije predstavljen na sajmu u Hanoveru kupcima i tržištu EU. Velik interes iz zemalja regiona kao i dilera iz: Nemačke, Francuske, Velike Britanije, Finske i Holandije. Traktor opremljen Euro 3 motorom YTO, kabinom turske proizvodnje, vazdušnom instalacijom "Prva Petoletka" Trstenik, klizačem sa poteznicama "Scharmuuler" i dr. U narednom periodu očekujemo dobijanje homologacije tipa i COC obrasca koji će omogućiti izvoz u sve zemlje EU.Na štandu YTO u Hanoveru i naš traktor. Slika za uspomenu u autentičnoj nošnji. Interes prisutnih pokazuje gužva oko našeg brenda.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

To vec izgleda mnogo bolje od klasicnih starijih modela, mislim da ce mu i cena biti dosta jaca. Nadam se da ako sve bude u redu da ce Yto 404 biti najprodavanjiji traktor godine kad pocne sa prodajom
 
Poslednja izmena od urednika:
@miroslav k
Jeste to je taj traktor,on ispunjava sve evropske standarde sada.Inace kabinu radi jedna turska firma koja radi i kabine za poznate traktore.

@Spajki
Ostalo je jos dosta stvari,ako te nesto konkretno interesuje posalji mi slobodno poruku pa cu ti reci jel prodato da ne idemo dalje u off. :)
 
Je li grejač na 904 ima cevčicu za dovod nafte ili je suvi?Traktor mi je pokriven pod dve ponjave a do sada to nisam zagledao.Znam da ima dugme na komandnoj tabli koje se drži da ugreje ali ostalo ne znam ništa.
 
molim vas sve ako mozete da mi kazete, kakva je razlika izmednju YTO traktora i Foton, u fazi sam kupovine pa me vise boli glava od svega. Mozda ovo ne sme da se pita ali ja sam novi pa cete mi oprostiti :osmeh:. Ima dosta stranica ja nisam stigao da sve pregledam mozda se vec i pominje. Ja se dvoumim izmedju YTO 454 i Foton 504, koji je bolji. Koliko vidim najvise zamerke ima oko bucnisti kabine, kvaliteta farbe a kakvi su vitalni delovi? Zvao sam ove u N. Sadu i to su mi rekli, normalno ljudi rade svoj posao i nece kuditi svoju robu, zato pitam vas kakva su vasa iskustva u globalu gledajuci na celokupnu masinu. Unapred hvala svima.
 
Sve sme da se pita,zato sluzi forum,jako puno ljudi koristi yto 454 i kazu da su zadovoljni ali naravno u svakoj supi postoji mirodjija zato ti ja preporucujem da polako prelistas celu temu,naci ces jako puno odgovora i na pitanja koja jos nisi ni postavio. :cool:
 
Nazad
Vrh