YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Ok,razjasnili smo sta se desava,pomesali ste me sa nekim.
 
Poslednja izmena:
Nemam nazalost slika,nikako da se setim da odnesem fotoaparat da slikam.
Imam video sa jedne Novosadske televizije koji je sniman pred proslogodisnji sajam.
Onaj sto se najvise vidi od majstora sam ja :)

http://www.youtube.com/watch?v=ukIUHLgjAkU&feature=player_embedded

Ovde se vidi samo poslednja faza gde se stavljaju tockovi i tegovi.Imam i ceo ne monitar materijal od te reportaze na cd pa ako stignem okacicu.

A sa linije u proseku izajde 1 traktor dnevno,zavisi od potreba i koliko nas radi na liniji.
 
Ne radimo samo nas dvoje,na liniji radi nas 5-6.
Od mnogo toga zavisi koliko ce traktora izaci sa linije,koja se oprema ugradjuje na njih,koliko nas taj dan radi na liniji,jer desi se da nekad posalju nekog od nas i na teren i tako.
 
24ymo38.jpg
[/IMG] yto fabrika

---------- Poruka napisana u 03:12 ---------- Prethodna poruka je at 03:06 ----------

k1xdn4.jpg
[/IMG]
 
Od prvog dana kad sam se uclanio na forum konstantno me napadate i pljujete.Ne pada mi napamet da ja se ja vama pravdam i dokazujem ko sam i sta sam.
Ko dodje u AV moze me licno upoznati a ko ne veruje sta ja da mu radim...Ocigledno da nekome smeta sto sam ja na forumu.
Saljete poruke mojim kolega i proveravate ko sam,pa alo bre ljudi da li ste vi normalni?!?

Ja sam ovde dosao vama da pomognem ako mogu,ali ste vi ocigledno jako pametni i sve znate tako da vam ja mozda i ne trebam...
 
Prijatelju malo nam slikas proizvodne linije...neke detalje,recimo koji su unapredjeni od starijih modela...pojasnis nam sta je PO TEBI dobro a sta nije...ovaj forum sluzi da bi svako izneo svoje misljenje....niko tebe ovde ne napada ali samo nam prodajes praznu maglu daj nam nesto pametno i konkretno...dve glave uvek su pametnije od jedne.nema potrebe da dizes tenziju,svacije misljenje je dobro doslo aj :ppozdrav:
 
Ne dizem ja tenziju,vec oni koji mi stalno salju poruke i uznemiravaju moje kolege koje nemaju veze sa ovim.

Nisam stigao da fotkam liniju jer smo ovih dana malo u frci,al cim uspem slikacu.
Ako je neko od vas danas bio da preuzme robu sa licitacije video je u kakvoj smo guzvi..
 
Drugari forumasi, kontaktirao sam se sa clanom "Eraser" na PP pa posle i preko mobilnog, sumnjali smo da je Johny (bivši članan) ali nije tako.
Znači clan Eraser je Nikola iz Temerina i radi na liniji skalapanja Yto traktora u AG. i jos da dodam, da se izvinim clanu "Eraser" ako mu neko nesto slao ili vređao na PP. izvinjavam se u ime svih forumaša.
@Eraser
o kakvoj licitaciji se radi?
 
Nazad
Vrh