Vremenske prilike u 2024-oj godini

Sedim sad u Zrenjaninu sa čovekom iz Zrenjanina kaže više ova kiša svakih par dana ubija,e reko mi smo 45 km dalje ni jedna jedina nije pala,kaže čovek jel moguće.
Pa reko više ne znam ni ja jel moguće.
To što su leđa nekome mokra ne znači da je palo dovoljno litara za biljke.
 
Dragane 6-7 litara od jučerašnjeg pljuska u selu,izgledalo je da ima više bilo malo leda.
Slika je na pola puta Alibunar Lokve,utisak da je tamo dosta više palo.
 
Gde je Kimi da kaze sta se moze ocekivati za sutra za sever Backe, ovi na rhmz plase za sve pare. Maltene ocekuju superceliske oluje :mad:
 
Extra, onda u ritu imate 20l jer je prema Karlovcu bilo u ljubicasto radar.
Sve mi ovo vise ide na k... svake godine ista prica, isti smo u susi konstantno gotovo nepogresivo, a isti pokisnete redovno na nedeljnom nivou! Da ga .ebem ako je to pravda onda sam ja nepravedan!
 
Čubrilo kaže da već danas oko 18h i u toku noći krece žurka preko Vojvodine
 
Poslednja izmena:
Extra, onda u ritu imate 20l jer je prema Karlovcu bilo u ljubicasto radar.
Sve mi ovo vise ide na k... svake godine ista prica, isti smo u susi konstantno gotovo nepogresivo, a isti pokisnete redovno na nedeljnom nivou! Da ga .ebem ako je to pravda onda sam ja nepravedan!
Da radar je bio ljubičast prema karlovcu a ja sam gledao da se plavi,malo sumnjam da aplikacija realno pokazuje.Sutra kad skoknem na voćnjak videću litražu pa znam jel više ili manje.
Sve u svemu dobro je
 
Po prognozama ,u nasem kraju sutra bi moglo biti zanimljivo

9aBjVcK.jpeg
 
Prva kisa kako sam postavio kisomer i za 10-tak minuta 27 litara, a u dvoristu nigde barice, zemlja suva...

Poslato sa RKY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Kod mene upravo se ispadala domacinska. Pola sata je trajalo uz jake grmljavine. Bez leda. Ali kako kazu prava provala oblaka. Bilo malo i jakog vetra u pocetku ali je posle stao. Sutra ujutru cu videti kolika je litraza. Sutra neka pada opet samo bez neke oluje i grada.
 
Nazad
Vrh