Vremenske prilike u 2024-oj godini

Брзински неколико литара, још грми и захладило добро. Данас претежак дан или се мени учинило да је температура ујутро брзо скочила.
 
Грми све ближе и ближе ваљда ће и нас поклопити, какав пљусак. И глава ме подмукло боли и то увек пред кишу.
 
Какав пљусак више од пола сата милина прави летњи. Сада ми није ни жао што ми прозори на колима остали спуштени па све плива у колима.
 
Brzinskih 13 litara uz malo vetra. Nadam se da je bar toliko palo i u ataru. Za neke kukuruze je kasno, a nekima ce malo i pomoci.
 
Какав пљусак више од пола сата милина прави летњи. Сада ми није ни жао што ми прозори на колима остали спуштени па све плива у колима.
Nemoj mi kola spominjati. Po tom pljusku sam isao da zatvorim prozore, pokiso, ali neka. Bar da sam jace.
 
Idemo @MOMOSARIC i ja tamo na istok kazu da dobro bajaju, al kod madjih, one matore su izgubile ritam sa vremenom 😂😂

Mora neko da opravda lose rezultate u j.Banatu, vidis da to ljudi ovde ocekuju, cak i ovi Sremci koji su kisli proletos svaki drugi dan, pa im se sad u zadnjih par tura malo pokvarila matematika odmah idu klizeci!!
Lako je biti dzek kad je sve dobro, cim zasusi malo odmah izlazi neko zlo iz njih 😂😂
 
Nazad
Vrh