Vremenske prilike u 2024-oj godini

Evo na moje oci promenili padavine,tj putanju ,lol ....ecmwf davao jako dobre padavine za centralni Banat,a sad je pomereno sve dole,eventualno juzni Banat ako dohvati ,severnije nista ....
GFS i ostali svi crtaju padavine za Srem ,i juznije,po Srbiji standardno.

 
to u prosloj turi gde smo mi napokon imali srece inace bi kod nas bio prosek valjda do 3t kj
bili se usukali i uspicili ko igla

a ostale ture niko ne spominje
 
Evo na moje oci promenili padavine,tj putanju ,lol ....ecmwf davao jako dobre padavine za centralni Banat,a sad je pomereno sve dole,eventualno juzni Banat ako dohvati ,severnije nista ....
GFS i ostali svi crtaju padavine za Srem ,i juznije,po Srbiji standardno.

Do kraja ako ne promene da vratimo i ovo malo sto nam palo .ebes mi sve 😂😂
 
Znate ono kad lik vidi da mu iz daleka prilazi neki čovek a kad dođe bliže nije čovek nego pandur. Tako i meteorolozi vide velike količine kiše a kad ono cvrc. 😏
 
Paore, možda poljoprivredna šteta nije nadoknađena, ali građevinska jeste, tj. za stambene objekte. Veruj mi, štetu nisam prijavio, a oni su posle išli po kućama i tražili da se izjasnimo kolika je šteta bila.
Hm, mozda vama u Celarevu zato sto se Cavic zalozio, al recimo u Obrovcu niko. Svedok razornog nevremena je crkveni toranj Rimokatolicke crkve koji je pao.
U Palanci velika vecina nije nista dobila.
Ne veruj u propagandu 🙃
 
Sta li nas ceka
7da092e8d06674a3f1a0e0b861a3e60c.jpg


Sent from my WP32 using Tapatalk
 
Evo pravo na moj kraj ide . A nocas bilo nenajavljeno nevrijem , samo ovde selo ili dva dobilo. Meni udario grom u jelu koja je 5m od kuce . Koja je to sila . Jedan komad drveta ,velicine letve odletio 30ak metara i zabio se u lim neki .

XVFnUzX.jpeg


Sad kako je zaredalo ,svaka 2 dana kisa i to obilna. Evo sad i ovo do sutra moglo bi preci i 50 litara kako stvari stoje
 
Ima li nekih mapa sa padavinama da vidimo kako izgleda to za večeras?

Sent from my SM-A546E using Tapatalk
 
Nazad
Vrh