Vremenske prilike u 2023-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da, da, jedino Kimi je video putanju i sad i prosli put dok ovi ostali sa litrazama su bili dibidusi! Uvek su kontra, kad predvide vise lit jednostavno ne pada sad je doduse kontra bilo!
Можемо ли и ми остали да видимо те поруке где је то предвидео литражу и путању.

ПС

Путању и литражу је дао РХМЗ и није лоша прогноза...
 
Можемо ли и ми остали да видимо те поруке где је то предвидео литражу и путању.

ПС

Путању и литражу је дао РХМЗ и није лоша прогноза...
Ja sam napisao da je Kimi video putanju i sad i prosli ( prosli put je bio jos precizniji da je znao putanju u malom prstu) put i to tacnu a o litrazi nisam njega napomenuo.
Ni jedan model nije bio ni blizu sa litrazom.
Zadovoljan? Vidim da traziz dlaku u jajetu ali si se malo z….!
Ukupno 61 lit u ovom talasu!
 
Ja sam napisao da je Kimi video putanju i sad i prosli ( prosli put je bio jos precizniji da je znao putanju u malom prstu) put i to tacnu a o litrazi nisam njega napomenuo.
Ni jedan model nije bio ni blizu sa litrazom.
Zadovoljan? Vidim da traziz dlaku u jajetu ali si se malo z….!
Ukupno 61 lit u ovom talasu!
Питање је било једноставно: у којој поруци су правци и неке бар приближне количине падавина. Зашто је то длака у јајету?

ПС
Da, da, jedino Kimi je video putanju i sad i prosli put dok ovi ostali sa litrazama su bili dibidusi! Uvek su kontra, kad predvide vise lit jednostavno ne pada sad je doduse kontra bilo!
Не знам колико си уопште способан да увидиш да си у једној истој реченици где спомињеш Кимија, навео и литражу. Такође наводиш у следећој реченици да су увек контра (остали, ваљда). Колико видим јеси споменуо литражу и то два пута.

"....Zadovoljan? Vidim da traziz dlaku u jajetu ali si se malo z….!"

И не знам зашто си увек нешто надрк...у јавном опхођењу а у свом дворишту фин...
 
Koji su pokisli u agustu cestitam na ovogodisnjoj sreci sa padavinama, al bih molio da mi zimske padavine vise ne spominjete :);)
Kod nas Jul i Avgust jako slabi, sve ukupno nekih 40+25.
 
Evo slike vlaznosti pre ove kise . Tu si @paorpaor u zutome . Ali slike useva kod @caco su uzasne a ova slika prikazuje da je vlaznost normalna .
karta-spi-cir-1.gif
 
Ako se ne varam bilo najavljeno 40°. Toplotni talas Neron ili kako već. Kad ono ćorak, napolju 20°.
Varaš se, niko nije najavljivao 40 stepeni. Naprotiv, bilo je najavljeno osveženje za sredinu nedelje, a vrućine kreću od vikenda. E sad, ako prognozu gledaš na klikbejt portalima onda je sve moguće...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh