Vremenske prilike u 2023-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lucerka će se motati u foliju po svoj prilici, bar što se prognoze tiče.
 
Tesko da ce biti neke kise. Zahladnilo je i sad vise energije nema, a nema ni ciklona. Dok ne dodje kasna jesen nema kise ozbiljne.
 
Што се мене тиче доста је вала падала, сад нек се време стабилизује, па нек опед покисну усеви тамо за 20-25 дана...да се санира штета на истима што више...
 
Tako su najavili i za juce pa palo 2 kapi i kao malo prijatnije. Samo se unormalila temperatura, a susa se kod nas nastavlja. Gde je ona olujcona bila tu je bilo kise, al i unistenja, a gde nije tako duvalo tu ni kise nije bilo. Sce i svemu sranje u bojama.
 
Pozdrav iz savremenog grotla zvanog UAE. Doživeti nešto ovakvo je ja nemam reči, brojke su jedno a koža sopstvena sasvim drugo. Jednom rečju pakao na zemlji, naše vrućine mi je i smešno da tako nazovem nakon ovoga.

Da, ide kiša navodno opet vrlo brzo. No kako je uspelo sve da se razvodni za severni deo zemlje je stvarno zanimljivo. Nisam pratio jer sam na odmoru, ali evidnetni krivac je front koji je poranio tj. osveženje iz onih oluja koje su išle od Italije ka Mađarskoj i onda je vetar koji je probio stabilizovao sve.
 
Vrsac juce opet padala..kod nas nista...a sad lep vetar duva.vlage u ataru ima samo povrsinski.Kimi sta kazu naredni dani za tazbinu?
 
98bbb3aa3f88f8ba6df10f61585d760e.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh