Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uspela se kakva-takva kiša po Banatu na sever, pogotovo tamo ka tazbini u Plandištu:
Reklo bi se Arkadije da i ti dobijaš malo, ali svakako ne više od 5-6mm
de-model-de-310-1-modcan-2022040600-42-960-157.png
 
Ma sve zapadno od Tise zanemarljivo, izuzev oko Titela možda. Severnije od Sente i uz Tisu ništa.

Jača padavinski sektor na sever bliže Podkarpatima, znači taj krak od Vršca ka Jaši Tomiću i do Itebeja.

Severna granica za bar 5mm ajde nek je odredim ovako: Obrež,Šimanovci, Pazova, Slankamen, Titel, Ečka, Žitište, Itebej, Crnja. Od ove zamišljene crte idući na jug i istok dalje sve više padavina.
Oblast Pančevo, Kovin, Bela Crkva, Vršac i Plandiše i 15-ak mm dobija.
 
Poslednja izmena:
Kimi, ako Bog da, da se opet zezneš kao u prethodnom talasu kada si rekao da ćemo mi uz Hr granicu dobro pokisnuti, pa da ipak pokisnemo ovog puta.
 
Hvala Kimi. Gde si ti Sremac84 u Kimijevom postu pročitao za moj kraj? Da je napisao Beograd i okolina ja ga i ne bi pitao.
 
Ma sve zapadno od Tise zanemarljivo, izuzev oko Titela možda. Severnije od Sente i uz Tisu ništa.

Jača padavinski sektor na sever bliže Podkarpatima, znači taj krak od Vršca ka Jaši Tomiću i do Itebeja.

Severna granica za bar 5mm ajde nek je odredim ovako: Obrež,Šimanovci, Pazova, Slankamen, Titel, Ečka, Žitište, Itebej, Crnja. Od ove zamišljene crte idući na jug i istok dalje sve više padavina.
Oblast Pančevo, Kovin, Bela Crkva, Vršac i Plandiše i 15-ak mm dobija.
Kimi ,od kada si postao Južnobanatski zet ,sve padavine si usmerio prema njima. :osmeh: :ppozdrav:
 
Ma sve zapadno od Tise zanemarljivo, izuzev oko Titela možda. Severnije od Sente i uz Tisu ništa.

Jača padavinski sektor na sever bliže Podkarpatima, znači taj krak od Vršca ka Jaši Tomiću i do Itebeja.

Severna granica za bar 5mm ajde nek je odredim ovako: Obrež,Šimanovci, Pazova, Slankamen, Titel, Ečka, Žitište, Itebej, Crnja. Od ove zamišljene crte idući na jug i istok dalje sve više padavina.
Oblast Pančevo, Kovin, Bela Crkva, Vršac i Plandiše i 15-ak mm dobija.
Kovacica? Barem 10mm 🙂
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh