Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Smile! You're on Candid Camera! ;)

Неко нас зајебава - вас да вам се читаве ноћи окрећу облаци, а исцеди пар литара, а нас јер нестане на путу ка овамо.
Ma da tamo sa istoka vam Putin salje a mi od amera sahara , tezak kapitalizam , nista na brartstvo jedinstvo , samo suhi interes:) plati pa klati.
 
Danas poslepodne sam cuo na HU radiju da su ukinuli pucanje oblaka sa raketama protiv grada jer je vise radnika koji obavljaju taj posao dobili smrtonosne pretnje.
Kad nisu dobro informisani,te rakete sto se pucaju nisu da rasteraju oblake nego da krene pre kisa da padne nego se kapi formiraju u led

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Pa kako nije pomoć ako spominješ, 6 t / ha.Mi ovde brojimo decimale od kiše a rod može da izostane.
kako koji kukuruz neki je sa današnjim danom u fazi kuvanaca i podgorio je samo 2 donja lista a neki će biti u toj fazi tek za 10-tak dana a podgorio je 4 lista. e sad hoće ovaj što nije u kuvancima a tako je podgorio dočekati iduća 3 4 tjedna bez kiše? zbog toga kažem i nije baš neka pomoć takvom kukuruzu bila ovih 5 6 lit
 
Juce posle podne, pala je dobra kisa, blizu 15mm nisam nadao tome, jednostavno, modeli nisu ni videli taj scenarijo.Valjda ce danas pasti tamo gde nije i ovde kod mene u krugu od 10-15 km postoje mesta koja se bore sa susom, neverovatno ali istinito.
 
Danas poslepodne sam cuo na HU radiju da su ukinuli pucanje oblaka sa raketama protiv grada jer je vise radnika koji obavljaju taj posao dobili smrtonosne pretnje.
А где то још има ракеташа? кКод нас су све аутоматизоване и пуцају из Бајше радарског центра! Баш су прекључе били комбијем и пунили лансирну рампу ракетама.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh