Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mi nemamo cak ni mernu stanicu u blizini. Valjda racunaju ovde ne pada kisa pa i ne treba :) najbliza stanica je novi sad… da nije dukeja nikad nebi znali koliko je palo :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pratim GFS vec godinama,retko grese,predvidjali su ozbiljnu kisu ,jutros je pomerena obacnost juznije od Save i Dunava,najeb teski u najavi,bice gore nego prosle godine

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Mi danas izvadili silazni kombajn, zavrsimo slamu i odmah krecemo sa silazom jer po suvoci vec kasnimo a klip jos nije ni izbacio_Od zrenjanina prema tisi dole nije palo ni pola od toga sto je izmereno u zrenjaninu
 
Uzdin 17, Ilandža 12, Farkaždin 4,5. Plandište 13mm. Tu su negde verovatno i Lokve.
Najviše Zemun, izlaz iz grada-128mm.
Čekamo da se konačno dogovore padavinske karte večeras šta će.
Meni farkazdin sa jedne strane sa 4.5 litre, uzdin sa druge 17 litara ( nesto.mi to mnogo), a kod mene 8 litara idvor....
 
Пљусак а сунце. На другом крају Мокрина ништа, можда је касније пало нешто. Код мене непуне 3 литре.
 
Sinoć je stigla kiša na 5km od mojih njiva pa je naprasno otišla za Rumuniju. Teška propast.
 
Mislim da je, ironično, sever i severoistok Banata najpadavinskija oblast u Vojvodini dosada, iako bi trebala biti najsuvlja.
padavine.png
Баш иронија,овде пада кад нигде не пада а кад пада код свих ми остајемо суви !
Један крај села 3 лит. а други 7
28262baec9bd63125d872b947225e14c.jpg
 
Evo ovde palo takodje,48 kapi po m2,ali izgleda da je Boka pokisla,mozda i Secanj,ka njima je vecina oblacnosti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh