Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A ima li šta južnije od Save i Dunava. Ima nas i južnije. Stalno samo severni deo Srbije. Čemu mi mučenici da se nadamo.
 
Slike iz okolnih sela, zakačio ih je samo deo onoga što je uništilo sela Rače i Topole.
80e248b24927f2d497e486da7dd38bc5.jpg
bb7f19dc04916d2af3ad890db995aa5a.jpg
b5bb622b52d0ce815692d8c8d0db405a.jpg
6bbe89582822af092f1b07f77c478ab6.jpg


Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Interesantno koliko se ne poklapaju Kimijevi modeli i modeli Marka Čubrila, kod Marka stoji da će se beograd(b malo) najviše ovajditi večeras

Do sad nisam video ovoliku razliku, videćemo ko je tačniji
 
Ovde iznad nas leti jeb.. mlaznjak,ili vise njih,nzm,sad su bas nasli kad idu kisni oblaci,mat... im **greška i ko im dao dozvolu da danas bas izvode neke manevre ,jeb.. ih avioni !!!.
 
Dan koji je obecavao Leval 2 estofex na kraju danaa O! Juce je trebalo da bude leval3 kod nas, danas nije imalo ni promil sanse za bilo sta, bio je samo jedan razvoj dole na jugu.Totalni fijasko modela, cekamo noc da nas ispali i to i dalje ne znam hoce li pasti koja kap, modeli se raspadju iz izlaza u izlaz, cas zapad, pa jugozapad, pa istok a na kraju sever, pa mozda i centralana Srbija.Ovako bih i ja mogao da crtam pa ako pogodim, pogodim.
 
Šta li je Vama ljudi ponekad da ja vas pitam....

Prvo, ja ne znam Željko gde si ti išta video kod nas danas. Jasno je bilo da će sav razvoj biti na planinskom terenu juga. Tek sada u drugom delu noći i jutra će biti nešto, a s obzirom da prognoza važi do 7 ujutru itekako ima smisla i severniji level 2.

Paore, po tebi kiša više nikad neće pasti, pa pošto sleduje pretvaranje Tovariševa u pustinju, šta čekas, što ne bežiš? :pecanje: :ROFLMAO:

Ja kažem po milioniti put, ima smisla biti besan i žustar kad se nešto što se ucrta ne ostvari kad prođe vreme, ovako besneti u prazno i unapred pričati da neće biti ništa nema nikakvog smisla. Oblačnost se tek formira na jugoistoku Austrije i zapadu Mađarske.

Stizanin, tankosava za taj region.
 
Poslednja izmena:
Svi nezadovoljni, besni, željni leba preko pogače.A kada bi se samo malo osvrnuli oko sebe i iskreno priznali koliko ima siromaštva i bede i koliko roditelja nema deci da priušti osnovne stvari dok se ovde kuka a ima se od kamiona do aviona. I kada bi bili zadovoljni onim što imamo sve bi bilo drugačije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh