Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vojvodina je u principu lose prosla, sem par tacaka. Juzno od Dunava to mnogo bolje izgleda.
Polozaj i putanja ciklona su bili pogresni.
Sad cekamo Ivandansku kisu.
 
Bečej uzan pojas atara oko grada dobio iz više navrata ukupno 12-ak litara, ostalo 90% površine suvo sa nemerljivom količinom.
I kad padne nešto pada iznad grada.
Žetva kreće vrlo skoro.
 
Danas popodne još ponegde moguće padavine, ali to bi bilo to...od sutra zona 30 i preko...moj atar za 6 dana 0 litara...Narednih 10 dana bez padavina i junska temperatura.Čestitke svima koji su spašeni, saučešće nama...
 
Danas popodne još ponegde moguće padavine, ali to bi bilo to...od sutra zona 30 i preko...moj atar za 6 dana 0 litara...Narednih 10 dana bez padavina i junska temperatura.Čestitke svima koji su spašeni, saučešće nama...
Mozda danas od rumunke pokisnes. Koji si mesto. Smederevo ili pored.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Retko je Rumunka kod nas prskala...ovih dana bilo je svakakvih pravaca...dolazilo i sa severoroistoka i sa severozapada ali tu rupu ništa ozbiljno nije zahvatilo...radi se o potezu od jedno 10-ak km...Voće mi je u okoilni Smedereva, potez Kolari - Landol - Petrijevo.
 
Od rumunke nema spasa,ne nama ovde.Pre se znalo kad od njih dolazi oblacnost,mi smo tu odma maltene na granici i sigurnu kisu dobijamo,sad samo je moguce da dobijemo kur....Kisa pada gde je vec padala,juce je od Rumunije preko nas dolazila sva ta oblacnost,nama 2 litre,njima dole po desetinama litara ,toliko o tome.
 
Od rumunke nema spasa,ne nama ovde.Pre se znalo kad od njih dolazi oblacnost,mi smo tu odma maltene na granici i sigurnu kisu dobijamo,sad samo je moguce da dobijemo kur....Kisa pada gde je vec padala,juce je od Rumunije preko nas dolazila sva ta oblacnost,nama 2 litre,njima dole po desetinama litara ,toliko o tome.
Nama sa svih strana kuravle tehnika, jbg! Nije posteno!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh