Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas 2mm sve ukupno od ovog ciklona 15mm, modeli su davali 100mm do nedelje ali .urcina! palo je u okolini vise manje ali sta je tu je.Danas je zaobislo bez problema i sada se formiralo u jedan sistem koji ce doneti dobru kisu jugozapadu.
 
Hehehe...do sad nas je obilazila ili sa istočne ili zapadne strane,ali ovo još nisam video.
Trenutno prešli neki oblaci preko nas i naravno ništa.Kad je prošlo,vidi se kako se odjednom govna i stvara kiša koja naravno odlazi.
 
Sinoc bio pljusak izgleda da je i nocas padala.Sad u za 2h 5-6 pljuska i sada natapaca.Ima klizista da prorade od ovih kisurina.
Kod mene potop, asfaltiraju nam ulicu, sve su prekopali, zatrpali kanale, razbili bedeme, posle svakog pljuska voda ulazi u dvorište. Do njiva se ne može ni pešice otići zbog blata. Kišni radar pokazuje da će padati noćas od ponoći do jutra.

Послато са DN2103 помоћу Тапатока
 
Kod mene i seva i grmi i poliva bas dobro. A eto mucilo se ceo dan. Nikako da krene. Poceo je jedan pljusak oko 18 h ali je bio kratak. U stvari ja sam izgleda bio na njegovom rubu. Ali sada ovo je vec prava kisa. Samo neka potraje.
 
Коначно и код нас киша прва јунска,

Управо се завршио пљусак
још ромиња око 7 литара сад пало ..
Данас раније око 5 ..

Јун 12 л.
 
I kod mene pala kiša, stane pa počne i evo je opet počinje. Gledam edam radar iz Rumunije još Dolazi.A u Beogradu provala oblaka.
 
Poslednja izmena:
Nas su pošteno ispromašivali oblaci za ova 4 dana veći deo atara svega dve tri litre ,na jednom delu možda malo jače al takva tura.
 
Kod mene slicna situacija.Vec 4 dana ne gasi.
Usla voda u objekat sa ovcama,malo su plivale ali resilo je problem 5 rolki slame.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh