Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta je tu zanimljivo,jedni te isti non stop dobijaju kise,deo centralne i zapadne srbije pogotovo ,malo gore po sremu i to je to , ostatak zemlje mnogo lokalno i tu jedni te isti takodje dobijaju kise.Ovi u Krusevcu i okolini ce da se podave od vode a kod nekih pustinja ,jebemti ako je to normalno vreme.
Dobro, možda bolje da sam rekao "neobična". Bar meni je takva,čini mi se da nisam video sličnu ovoj u skorije vreme.
Inače, situacija kod nas nije mnogo bolja nego u vašem kraju. Juče npr dobijemo jedan pljusak u jednom manjem delu sela. Tamo gde su njive-ništa. Da sam znao da je tako,ne bih ni išao u obilazak.
 
Lepi oblaci za mnostvo danasnjih fotografa amatera. To je taj umjetnicki dojam skroz. Kafa na nekom etno salasu i lep prizor za instagram.
U oblaku šupalj k**ac i po koja munja
 
Obrni okreni kod nas palo 4litre. A po novinama upozorenja kao da ce pasti 200litara po m2. Trenutno lepa oblacnost prema bosni i hr ali naravno sad oblaci ne idu prema nama. A kad je u banatu oblacnost onda opet ne ide prema nama :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pada za sve pare.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
Kod nas pada od popodne.Lije i natapa.Vidim sistem od istocne Bosne,preko Loznice,dela Macve,preko Valjeva,Uzica...
Al bas pada.
Ako ovako nastavi,ne mora do Jula ni kap vise.
 
Interesantne pojave ,oblacnost nastaje nad Srbijom muci se , kilavi ,gde padne gde ne padne i onda prelazi Drinu i Dunav i formiraju se samo takvi padavinski sistemi.
Kad nama ide sa severozapada dovuce se nekako do te iste Drine i Dunava i onda pocne slabiti do potpunog nestajanja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh