Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koga pogodi, pogodi za sve novce. Juče Aradac 30-ak litara, evo sad iz ovog odraza južna predgrađa Subotice gotovo 40l.

Samo nek rokaju tako sutra i prekosutra pogotovo kada se sve značajno omasovi i istačka svuda po Vojvodini.
A kad će Bečej više da pogodi?
 
Ide nesto iz mačve valjda će pasti ovaj put.
afa142e372b2499d0c38ece140a18636.jpg


Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 


Бач,Вајска,Оџаци, Дероње,... Ако код њих не пада онда под хитно Дунав затрпати.
 
Palo u Odzacima oko 6 litara, negde vise negde manje. Mislim da oko Palanke , Baca ili Vajske je putanja oblaka. Jug, Jugozapad od mene evo 2 sata grmi i seva i ceni oblaci su tami.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
У Чалми је било и леда уз јак пљусак,биланс не знам...не знам шта се тренутно дешава, у Ср. Митровици пада ево друга тура баш фина киша...овај други талас нам је дошао са Запада од Руме...
 
У Чалми је било и леда уз јак пљусак,биланс не знам...не знам шта се тренутно дешава, у Ср. Митровици пада ево друга тура баш фина киша...овај други талас нам је дошао са Запада од Руме...
U prvom talasu jeedva 4 litre.
Došlo je od Radinaca pa prema Los Mandjelosu,a po radaru otišlo je za Divoš.Nas malo zakačilo.
I od kad je to Ruma na zapadu?😁
Edit:malo pre čujem da je Čalma de Majorka u prvoj turi dobila 16 l.
 
Poslednja izmena:
U prvom talasu jeedva 4 litre.
Došlo je od Radinaca pa prema Los Mandjelosu,a po radaru otišlo je za Divoš.Nas malo zakačilo.
I od kad je to Ruma na zapadu?😁
Edit:malo pre čujem da je Čalma de Majorka u prvoj turi dobila 16 l.
За нас митровчане је рума запад😁

Значи добили смо 16так литара, са јучерашњим и ноћашњим падавинама то је преко 30л...
 
Na radaru vec dva sata stoji dobar odraz ali kod mene svega 3mm do sada i dalje pada slaba kisica, glavnina je otisla preko gledica.Ostaju jos par dana da poprave stanje.
 
Ако Србобран сада није добио кише онда до мога преко вас је прешао облак и то небо и земља се спојили.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh