Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gde je noćas protutnjalo - protutnjalo...to nije ni blizu šta se očekivalo...od jutros zanimljivo da se ponavlja priča od juče...od severa Bačke ide kao severnom Banatu...trenutno iznad Sente, Kanjiže, Ade, Bečeja...Najnovije predikcije predviđaju dosta nestabilno vreme sve do subote.Pad temp. od srede i svakodnevni pljuskovi.
 
4987-BC92-9-DB5-4-C9-E-BE33-C4426-DD4-BF9-D.jpg
Sa telefona nacrtah, ne zamerite..
Biće sistema od jednog do drugog kraja Vojovodine, ali baš tačno gde ostaje da se vidi..ja bih rekao iskustveno niz Dravu, pa naniže zbog SZ struje dalje ka JI.
Manje šanse nešto- JZ Srema, SI Banata i nastavak niz rumunsku granicu do Plandišta i Vršca.
Ništa od ovoga
 
Ja ću slobodno reći da ne pamtim gori fijasko modela od ovog za proteklu noć. Pa ovo je blamaža godine. Zaslužuju kompjuteri debelo drvlje i kamenje.
Čitav pojas od Vojvodine Dravom ka Sloveniji, maltene ništa. Neverovatno. Kakav crni jaki sistem noćas, ni u snovima..
Bukvalno mi dođe da potonem u zemlju..
Sreća pa će i narednih dana biti nestabilno pa će se iskupiti valjda, inače da je ovo bio jedini metak ukanalili bi se totalno, zlo..
 
Nula kapi sinoc,sad nesto padalo malo,mozda litra ,i stala.Opet prolazi pored nas najveci deo oblacnost,ovo nije jeb.. normalno.
 
Било је пар капи а смркло се као да ће смак света. Сад се разведрило. Ни јуче/синоћ ништа.
 
Takodje nista ni kod nas, ali bolje i tako nego da naidju neki gradonosni oblaci i sravne sve sa zemljom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh