Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kao sto rekoh opet pada gde je padala najvise,promasaj samo tako,obidje nas na par sela,jeb... ti srecu.
 
Nasa protivgradna po prvi put u 96 godina ispalila koju raketu,bar se meni cinilo po zvuku.Naravno nisu nas stitili jer ovde nije nista palo maltene ,0.3 litre ,nego valjda sela juznije.
@Lule28 Zagrmelo 3 puta,a ovde 333 puta,pred nosem nam prosla oblacnost i kisa,po 34 put u zadnja par meseca kako nas obilazi sve.
 
Hoce li biti nekih padavina Jagodina, Cuprija, Paracin i okolina. Makar nesto da rashladi pocrkasmo najtopliji smo danima od prvog juna
 
Od sledećih 10 dana, za 6 najavljene oluje sa grmljavinom i pljuskovi. Dva puta mi je tekla rečica niz dvorište, jer kanali nisu dovoljno veliki da prime svu tu vodu za kratko vreme. I dva puta nas je tukao grad, nije bilo strašno, plašim se da će 3. put biti loše. Danas ovde svi dišemo na škrge, podiže se vlaga iz zemlje od prethodnih kiša.

Послато са DN2103 помоћу Тапатока
 
Palo je slabih 8 litara kiše uz po mojoj proceni slab led veličine krupnog graška. Nema vidljive štete. Delovalo je da je otišlo prema Mihajlovu i Zrenjaninu.
 
Posledji izlaz Ec izuzetno dobar, nadam se da ce polovina da se ostvari. Sutra ima sansi za jace nevreme u nasem kraju, modeli se poklapaju samo su termini razliciti.
Cekamo noc, nadam se da ce biti padavina.
h
[/URL]
Screenshot-2022-06-05-19-16-55-760-com-android-chrome.jpg
[/URL]
[/URL]
Screenshot-2022-06-05-19-16-37-370-com-android-chrome.jpg
[/URL][/url]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh