Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Modeli stvarno, ali stvarno kao devojka u pubertetu, ne znaju šta žele.

I dalje su tu svakodnevni razvoji, ali isprva lokalni, koga zakači, zakači što je rekao već Matić. Hoće li to da se omasovi sledeće sedmice, pa reklo bi se sigurno da hoće po srednjacima, ali glavni izlazi tumaraju kao u bubnju (koje mi i pratimo na aplikacijama i slično).
 
Modeli stvarno, ali stvarno kao devojka u pubertetu, ne znaju šta žele.

I dalje su tu svakodnevni razvoji, ali isprva lokalni, koga zakači, zakači što je rekao već Matić. Hoće li to da se omasovi sledeće sedmice, pa reklo bi se sigurno da hoće po srednjacima, ali glavni izlazi tumaraju kao u bubnju (koje mi i pratimo na aplikacijama i slično).
Sigurno je da nista nije sigurno.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Sigurno je da mi necemo dobiti kise,gde je najgora situacija,a gde je bilo ima sanse da padne jos ,steta da ne bude rekordnih prinosa na ove cene.
 
Kao onaj natpis u kafani:
Danas se plaća a sutra džabe!
Tako i ja uvek kad pogledam prognozu,
Danas sunčano a sutra kiša...

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Nikad se to ne zna tako u prazno Arkadije. Pašće mi kamen sa srca kad konačno u Lokvama prokine preko 10-20litri u cugu, samo da ne bude prekasno nažalost..a o tu prekasnu ivicu već trljkamo ledja…
Elem, za letnje mesece gledati neke druge modele a ne yr, on je najslabiji model za pljuskovito.
 
Gadan oblak ide prema nama, biće neko nevreme u toku noći.

2022-06-02-224256249.png
Evo ga taj oblak

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Nikad se to ne zna tako u prazno Arkadije. Pašće mi kamen sa srca kad konačno u Lokvama prokine preko 10-20litri u cugu, samo da ne bude prekasno nažalost..a o tu prekasnu ivicu već trljkamo ledja…
Elem, za letnje mesece gledati neke druge modele a ne yr, on je najslabiji model za pljuskovito.
Koje modele preporučuješ?
 
Proslu noc pala ozbiljna kisa, sve rjeke su nadosle i mutne, dugo nas je zaobilazilo i konacno nebo se otvorilo, mislim da ce biti dovoljno za dobar prinos strnih zita
 
Kimi ajde nam daj komentar ove slike. Jel ovo dolazi u Srbiju i ima li bar neke dobre kise ovih dana? Da li ce je biti i u kojim krajevima?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh