Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Modeli opet ne mogu da sastave kraj sa krajem, do juce je crtana kisa od ponedeljka, sinoc ukinuli skoro sve, nadam se da ce do ponedeljka da se izmeni situacija.Vazna je svaka kap koja moze da se izvuce sada, jer ko znq sta nas ceka kasnije.Narednih dana moguci su pljuskovi i to je to, znaci nista.
 
Исто за викенд треба да косим траву. Имам једну приколицу сена покисла напољу, како преврнем тако киша падне
 
Za moj kraj su poceli vec dobrano da odmicu i umanjuju padavine ,obicno kad tako pocnu od kise ne bude nista.
U prethodnom talasu smo dobili najvecu kisu kad je nisu najavljivali.
 
Nocas isti yr.no najavljivali od Ponedeljka talas svakodnevnih padavina da bi se sad malo posr.li u posao!
ee202e4475e884be47d3c4e9b371d4fb.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovj YR je sranje cisto, ide iz krajnosti u krajnost, sada je ukinuo padavine a ko ih budu bice da su ih davali do juce, mozda ih uvedu ponovo ali nikada ranije nisu ovako oscilirali,cini mi se da me ubija u pojam, toplo hladno, hoce, nece, planiras nesto jer jave kisu, posle dan dva, oni obrisu sve Koji K, crtaju, neka stave svaki dan 0,1mm i to im je sigurno, ako padne pogodili su ako ne, onda su bile male sanse.Prosli vikend kod mene ucrtaju 50 mm za subotu i nedelju, palo je 2mm ali u petak nista nije crtano, palo je 12-15mm.
 
Zeljkoo ovi na YR.NO kada nekoliko dana za redom daju da ima kiše u većem obimu onda se to ostavri. A kada ovako ima pa nema onda sigurno te kiše i nema. Generalno ja za moj kraj bih voleo da je ima od nedelje ali videćemo. Kome treba suvo neka bude jer i ti ljudi imaju neke svoje obaveze da završe po suvom (košenje i skupljanje sena).
 
Mozda i bude nesto danas za moj kraj. Dobra ova aplikacija Windy
c538a95d5c7473bc551c6991dbe71ecb.jpg


Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 
Zeljkoo ovi na YR.NO kada nekoliko dana za redom daju da ima kiše u većem obimu onda se to ostavri. A kada ovako ima pa nema onda sigurno te kiše i nema. Generalno ja za moj kraj bih voleo da je ima od nedelje ali videćemo. Kome treba suvo neka bude jer i ti ljudi imaju neke svoje obaveze da završe po suvom (košenje i skupljanje sena).
Pa jbg, 3-4 dana drzali su od ponedljka obilne padavine, odavno nisu bili tako istrajni i na kraju corak.Realno mislim da je to i dalje u igri, ima jos 3-4 dana, tako da mogu da se dese promene.Evo i Rhmz je odustao od cesce kise od utorka, isti K, Najbolje je da se ne gleda nista.Ovih dana kod nas je vise puta kisa iznenadila kada nije ni najavljena a u suprotnom, nema sanse da padne kada je ucrtana.Cekamo Kimija, nekako mi uliva najvise poverenja i ocigledno je da najmanje pogresi od svih mogucih prognoza, On je jednostavno najbliza opcija.
 
Nenajavljeno i kod nas se napravise oblaci, trenutno smo dobili cele 2 litre
Sto je u Palanci palo najmanje 20-30 litara, ulice pune vode, bas pravi potop
 
Ponovo 20-30 litara za pola sata, mislim da smo ove nedelje nakupili blizu 100 litara. I dalje pada. Ovog puta protiv-gradna je odradila posao.

Послато са DN2103 помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh