Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas do jutros 5L
I danas jos 3L
I sad je bio jedan kraci pljusak.
Gledam te vase radare sto kacite,po njima ispada da ja ne zivim u Vrscu....
 
Sad prosao oblak pored nas,selo dalje je garant napadalo bar 5 litara,grmilo je ,a ovde kod nas nista,mozda litra ...
 
Kimi reci ti nama dali su dobili kišu Seleuš, Lokve, Janošik Jermenovci , Barice, V. Greda, i taj kraj?
Ja te stvarno vise ne prepoznajem!
Jel ti stvarno mislis da te neko laze kad pise iz ovih krajeva?
Evo samo sto nije Kimi upalio auto pa put do nas da proveri da li lazemo i da tebi javlja!
Sta je tebi Srdjane?!!!
Aj ti iskreno, koliko si dobio u Maju a narocito ovih dana?!
Koliko je vidim taman dovoljno da podjebavas i da ne verujes ni meni ni Talianu-u ni Ciciju ni Kovacevu D. !
 
Ja te stvarno vise ne prepoznajem!
Jel ti stvarno mislis da te neko laze kad pise iz ovih krajeva?
Evo samo sto nije Kimi upalio auto pa put do nas da proveri da li lazemo i da tebi javlja!
Sta je tebi Srdjane?!!!
Aj ti iskreno, koliko si dobio u Maju a narocito ovih dana?!
Koliko je vidim taman dovoljno da podjebavas i da ne verujes ni meni ni Talianu-u ni Ciciju ni Kovacevu D. !
Uzivam da citam vasu raspravu dal je sala ili ne nebitno je ALI KISE nema pa nema,ako ne racunate i ovih 5-6 litara
 
Nikoga ja ne zafrkavam jer nije slavina za kišu kod mene pa sebi puštam kišu a vama ne. Čak sam postavio pitanje da li vetrenjače utiču na oblake jer sam mislio da vam možda vetrenjače prave problem. A neznam koliko je palo kiše jer nemam kišomer osim što postave članovi iz Bavaništa a i nisam toliko opterećen šta su najavili i koliko. Prihvatam situaciju kakva jeste i zahvaljujem Bogu štagod da bude. Jer do sada ni jedne godine nismo ostali gladni. Ne besnim na meteorologe jer ni oni nisu krivi jer oni vide uslove za kišu ali istu ne garantuju.
 
Nikoga ja ne zafrkavam jer nije slavina za kišu kod mene pa sebi puštam kišu a vama ne. Čak sam postavio pitanje da li vetrenjače utiču na oblake jer sam mislio da vam možda vetrenjače prave problem. A neznam koliko je palo kiše jer nemam kišomer osim što postave članovi iz Bavaništa a i nisam toliko opterećen šta su najavili i koliko. Prihvatam situaciju kakva jeste i zahvaljujem Bogu štagod da bude. Jer do sada ni jedne godine nismo ostali gladni. Ne besnim na meteorologe jer ni oni nisu krivi jer oni vide uslove za kišu ali istu ne garantuju.
Zafrkavanje ili drugarska sala svejedno,znam da slavina nije kod nijednog od nas i tu je bar pravda za sve.Ne znam za vetrenjace jer od mene su 15-tak km vazdusnom linijom.Sad tek uskoro pocinju radovi u nasem ataru bice vetrenjaca dosta ali mozda ce da skrenu kisu u nas pravac pa ce neko drugi da se zali mesto nas
 
Nikoga ja ne zafrkavam jer nije slavina za kišu kod mene pa sebi puštam kišu a vama ne. Čak sam postavio pitanje da li vetrenjače utiču na oblake jer sam mislio da vam možda vetrenjače prave problem. A neznam koliko je palo kiše jer nemam kišomer osim što postave članovi iz Bavaništa a i nisam toliko opterećen šta su najavili i koliko. Prihvatam situaciju kakva jeste i zahvaljujem Bogu štagod da bude. Jer do sada ni jedne godine nismo ostali gladni. Ne besnim na meteorologe jer ni oni nisu krivi jer oni vide uslove za kišu ali istu ne garantuju.
Kako stvari stoje malo se vise raspitujes da utvrdis laze li neko oda nas nego koliko te zanima sta je i koliko palo kod tebe!
Da nije tako citajuci ustanovio bi o cemu se radi u ovom kraju a ne da pitas Kimija.
Druga stvar za tvoju informaciju Jermenovci je na dohvat ruke pa eto imali su par neznacajnih lit vise od nas. Sve ukupno juce ceo dan do sada 4 lit.
300b27c97835745f6f63fa20210c4a42.jpg


P.S. Da pocinjes da meris kolicinu padavina kod tebe, kad te pitam da znas odgovor, kako ne bi zafrkavao vise!
 
Poslednja izmena:
Kako smo se nadali dobro smo se udali.
Mestimično bilo od do ali prosek oko 10 l.
Hvala i za ovo.
Nije puno nije ni malo neka ide malo i kod drugih da ih oraspolozi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh