Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kojih bre crnih 39 stepeni Slobo, gde vide tu izmišljotinu. U Beogradu nikad u istoriji merenja nije išlo iznad 37 u junu, kakvih crnih 39 stepeni.

Elem, da, ovo je tura koja treba doneti dodatne padavine delu Srema i pogotovo (zbog mog dragog Peet-a) i jugu Banata. Dobro je da se popunjava i ovaj bosanski sektor jer je ipak strujanje više zapadno nego južno. A još bolje što će i u nedelju i ponedeljak tamo (jug Banata) da se vrti nešto pa valjda se nakani bar za ono elementarno.
 
Srecno svima koji slave.
fc4b9bbe26730ecfeddf5cbb2a72f1b8.jpg


Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Sa one dve litre od jutros u toku dana se nakupilo još 8 ,znači danas 10 litara.Izgleda da je to sve za danas.
 
Kojih bre crnih 39 stepeni Slobo, gde vide tu izmišljotinu. U Beogradu nikad u istoriji merenja nije išlo iznad 37 u junu, kakvih crnih 39 stepeni.

Elem, da, ovo je tura koja treba doneti dodatne padavine delu Srema i pogotovo (zbog mog dragog Peet-a) i jugu Banata. Dobro je da se popunjava i ovaj bosanski sektor jer je ipak strujanje više zapadno nego južno. A još bolje što će i u nedelju i ponedeljak tamo (jug Banata) da se vrti nešto pa valjda se nakani bar za ono elementarno.
Kaže mi komšija,gledao na tv Hepi,za četvrtak u beogradu najavljuju 41 stepen :haha:
Inače,kod nas do sad 12 litara. Trenutno opet pada!!!
 
Jedva deset litri, ajd da makar pšenice nešto bude i da to malo muke skupimo a ovo ostalo kako bude a ako ovako nastavi teško da će biti štogod ali no, ovo malo što je palo samo produžava agoniju i srećom da je zahladilo pa pšenica i ječmovi još malo nešto da naliju, na svu ovu muku i onaj žitni pivac ove godine rastura koliko ga ima, jedno zlo nikad ne ide samo.
 
Dragan Kovačev prozivaju nas iz Južnog Banata da najvise kisnemo. A sad crna rupa po ovom snimku.
Inace bilo 15 litara kaze moja mama, ja vidim u kišomeru 13 l. Nema veze, zlata je vredna.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh