Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I ako kisnemo najviše niti smo to zaslužili niti smo zbog toga krivi.A sve one koi su nezadovoljni količinom padavina poslati u Etiopiju na mesec dana pa kad se vrate bili zahvalni i za jutarnju rosu.
 
I ako kisnemo najviše niti smo to zaslužili niti smo zbog toga krivi.A sve one koi su nezadovoljni količinom padavina poslati u Etiopiju na mesec dana pa kad se vrate bili zahvalni i za jutarnju rosu.
Duhovito druze moj!👏
Uporedjivanje Etijopije sa Vojvodinom!
Ja te se odlicno secam kao duhovitu osobu, ali da si u kozi onih koji su ukupno u ovom Maju dobili 10 l u 3-4 navrata a i te kako je potrebna psenici pogotovo sada da ne propadnu skroz, onda ne bi sigurno napravio takvo uvredljivo poredjenje!🍻
 
Zna li neko za ovaj oblak kod Loznice sto.je usao sad u Srbiju koju putanju ce imati u narednim satima?
 
Pero, sve razumem i jasno mi je da je kiša potrebna ali šta mi možemo da radimo u vezi sa tim? Nerazumem kako sam te uvredio ali izvini namera mi je bila da kažem sledeće a to je hvala Bogu i na ovome moglo je da ne padne ni kap.
 
Evo treći put se javljam danas da kažem konaćan bilans kiše. Pored jutrošnje 4 litre i kasnijih 8 litara nakupilo se još 3 litre, ukupno 15 litara.:kisa:
 
Livada na današnji dan.
f83719b08080914d2ce94d275910ba33.jpg
Ovakva suva je trebalo da bude u avgustu, a mi se tu tešimo sa 10tak litara kiše. Danas bio da vidim istanjirano žito i posejan suncokret. Nakislo 1 cm,
ispod suvlje od baruta....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh