Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zima 2011/2012,pocela je februara i bese od jacih jutarnje temp.bile - 17 i znam da je Dunav dobro smrzao, i da je ledolomac prolazio. Pocetkom mart se otapalo pa je i led pogurao barze koje su ostale na otvorenom.
 
Trenutno je sunčano i topi se sneg koji je pao pre podne. Palo je otprilike oko 3-4 cm.
 
Radost neprocenjiva. Sada sija sunce,prelep dan.
48f491f13941488e88620de459b863b8.jpg
4676af0f3b540d4d5dd62b968b5abc8e.jpg


Sent from my S60 using Tapatalk
 
Zima 2011/2012,pocela je februara i bese od jacih jutarnje temp.bile - 17 i znam da je Dunav dobro smrzao, i da je ledolomac prolazio. Pocetkom mart se otapalo pa je i led pogurao barze koje su ostale na otvorenom.
У фебруару 2012 је већ лепо „закуцало“ а почело је баш на данашњи дан: 22-гог јануара су наступили ледени дани.
 
Еее то је тешко предвидети. Надајмо се да неће бити суше. Али добра зима свако ваља.

ПС

Мени лично, 2012 је била више него добра (за пчеле), али сам гледао по Банату на шта личе неки усеви.

У доба када сунцокрет прецветава, још је и било добро и које сам курате среће, падне нека кишетина и заглавим камион, иако сам био убеђен да ће та водурина испарити до поноћи. Био сам скоро на крају црепајског атара...за то доба (до половине јула, тамо су усеви било добри).
 
Ustao jutros u 7 ništa ne pada, stanje redovno, u 10 sipa za sve pare 😱 🌨️🌨️🌨️
Palo 10ak cm, nije se topio pravi kakav treba 👌
 
Da li je neko od vas cuo za ono predvidjanje vremenski prilika za cijelu godinu na osnovu pracenja vremena u danima od 25.12 do 07.01 , kao svaki dan predstavlja jedan mesec u nastupajucoj godini.
Ako ima nesto od toga onda nam predstoji susna godina, premda ja u bilo kakve dugorocne prognoze uopste neverujem.
Nekako mi i nije logicno da dve uzastopne godine budu iste tj. sušne.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh