Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mozda nas ovo zakaci oko Pozarevca ako je sve ovo tacno. @Kimi
d6b93ba98d252fc830db936bb8018a6b.jpg


Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Prvi put ove godine da su na radaru lilavi oblaci mislio sam bice potop kad ono bar zasad tiha kisa i seva za medalju.Ni ne grmi toliko koliko seva..... javljam stanje u kišomeru

 
Сада неко на ФБ окачио снимак пут Суботица-Сомбор лед и киша и то добра. Код нас ништа види се да сева од правца Сомбора и да се шири ка Суботици.
 
Vrlo brzo Pidikanac. Ispred olujnog fronta ima sitnih razvoja koji mi idu u susret (sa jugozapada) dok se iza sve spušta i ide u pravcu istoka i jugoistoka. Somborsko-Subotički sistem se dakle kreće ka Kikindi i Bečeju.
Opasan kukasti odraz negde kod Bača, iza ide iz Slavonije linija koja će još sve spuštati na jug.
 
Ceo dan se dobro kuvalo, trenutno pada pljusak osrednje jačine. Ispaljeno je i 7-8 raketa.

Послато са DN2103 помоћу Тапатока
Iz kog sela si ti.Ovde kod mene 2 kapke palo_Odvuce Jastrebac oblak jedan ode na jugozapad, drugi severoistok dal Stalac, Cicevac nisam siguran gde.Ovde vec 7-8 kisa nas obislo ko da je ovaj krug ovde Kragujevac kod mene.Katastrofa
 
Грмуцка већ два сата и пада по која кап. Видећемо до ујутро.
Пљуштало до пре минут. Ујутро ћу видети биланс.
 
Poslednja izmena:
Seva iz daleka. Od kiše ni kapi...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Kimi kakva je situacija za naredne dane i vikend? Hoce li je biti za moj kraj. Najava je od subote do utorka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh