Vremenske prilike u 2021-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam morao da lopatam jutros,kao pravi domaćin pričao sam neće sneg i nikako da vidim što freza neće da pali,došlo mi jutros da je izlupam lopatom :D
 
Od pre nekoliko minuta počeo krupan i gust sneg koji se na betonu topi ali se zabeleo na travi i krovovima.
 
Kod nas se sad zadržava i na betonu, malo pre sam čistio, više voda nego sneg ali ipak polako se beli sve.
 
Magistralni put Šabac Valjevo zavejan. 22km se putuje 1h. Prošla tek malo pre grtalica i msm još veće sranje napravila. Smetova koliko hoćeš, duva sa svih strana.

 
Зимска идила. Није много пало, али га ветар набацао, овде га има пола метра, на неким местима копно.
5d9e33b125cd3fc597775195e6c05b0f.jpg
846f6291deccecd54e77c4acad8e5e82.jpg


Послато са M2004J19C помоћу Тапатока
 
Cistio lopatom malo, sto je tesko,pa to je strasno koliko je teska lopata ,voda kipi iz snega. Obuca natopljena od vode nakon par minuta u snegu.

Sent from my S60 using Tapatalk
 
Ovde ceo dan pada baš jak sneg...

Teško je proceniti koliko ga ima jer ga vetar negde nanosi mnogo, ali recimo u proseku 20-30cm...

I BAŠ je težak! Sve mi tuje i jelke pokrivio do zemlje, a sve suve grane sa drveća su popucale...

Što se putara tiče, mislim da su oni prešli na ovaj "online" sistem, rade od kuće 😂😂😂
 
Pada ceo dan uz nenormalan vetar koji stvara nanose i do 1.5 m ,u samom dvoristu nanosi preko 1 metar ,bager i lopata rade ceo dan ,sto se putara tice **greška im mater ,ja i dva drugara sa tri traktora na smenu vadimo auta iz snega ,kud se ovaj narod krece ni oni nisu normalni al nisam hteo da imam nikog na savesti ,u samom centru kolaps 25 auta zaglavljeno ,mislim da ovoliko ne prodje ni leti .
 
Od Koceljeva do Indjije jedno 20 kola po jendecima,katastrofa

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh