Vremenske prilike u 2021-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobar dan, danas druga tura.
Oko 35-40 cm do sad.

50052503.jpg


50052507.jpg


50052508.jpg
 
Druga i treća meni pred kućom.
A prva u gradu, išao ujutro jedan krug kombijem, da sam ga očistio na otvorenom putu, ne na parkingu ispred kuće.
 
Zali Log je selo u Sloveniji,nisam ni ja znao dok jednom nisam ukucao na google ,jer mi uvek bile zanimljive planine koje on ima na slikama, za razliku od nas ovde po Vojvodini gde je maltene sve kao tepsija ravno.Mnogi ovde na forumu,za razliku od clana Tine, nisu uopste upisali mesto stanovanja,ili upisu neki grad 50km od njih....
 
Izvini, nisam razumeo da baš pitaš za mesto.
Prva slika je u mestu Železniki oko 5 km od mene, druga i treća baš na Zalom Logu.
Ako pratiš na mobilnom na pokaže mesta ako direkt ne ideš gledat.
 
Jbt jel neko koristi kompijuter ili svi ste ih rasprodali i samo drzite telefon u ruke xd ?.Pola linkova koji se ovde postavljaju na forumu bilo o slikama,nekim video klipovima,nista ne radi preko kompa kad gledam,a telefon nemam naviku da koristim za internet,mrzim mali ekran,brzina i preglednost kompijutera je neuporediva sa telefonom,za sada.
 
Resenje je ocigledno,kupi treci :D.Sad su bas jeftini,pogotovo graficke ,ma sica,za hiljadu eura mozes kupiti solidnu novu graficku kartu ::sramota:: .
Ma imam laptop,samo slabo ga koristim,navikao sam na komp ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh