Vremenske prilike u 2021-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nešto ispada iz oblaka ali nije kiša.
Sitno i vlažno. Kao da neko voza atomizer tamo negdje visoko. Još samo da pogode špecije koje ubacuju.
 
Ovo sto se ovde danas dogodilo ja nisam zapamtio . Cesto ljetni pljusak ili kratka kisa uhvati jedan dio i zaustavi se ili skrene , ali danas krenulo sa zapada prema ovamo i stalo , znaci bukvalno 4h pljusak ili jaka kisa do jedne linije dalje nista . Tako npr N Topola i sela okolo jedno 40 litara , 15km dalje sa ove strane Vrbasa par litara .
 
Arpi znam da znate nije ni bilo namenjeno vama sto volite suvo vreme jer ne morate kupovati kisobrane,ali kad procitas rezultate ovih sto nisu imali kisu pa da razmislis.Postujem ja sve vas jer nisam ni pomislio da kise nije bilo samo kod nas.A 2012 god video sam kukuruz sa toliko crva da za 40 god staza ukupno ne bih skupio.Udvozolek beneteket.
 
Pa sad... voleli mi, ne voleli tako nam je. Imam u auto kisobran, non stop nosim... moram da izbacim da vec jednom bar ja pokisnem... ovako nosim samo kao balast.
Razmisljam ja. Vidim i rezultate, znam i svoje. Sta je tu je. Ali stvarno ima nekih (ne mislim na Vas), sto kukaju, pa na kraju 2+tona soje, ne znam ja koliko kukurzua sve po kj...
Inace kod nas je 2017 bilo jos gora godina u odnosu na 2012 (ako moze biti, ali moze) sto se kukuruza tice, sigurno.
Üdvözlök én is Mindenkit! (ahogy viccből szoktam mondani: aki megérdemli! :) )
 
Drago mi je ako ste "iskukali"! :) (mislim stvarno mi je drago, sad kisu, il rosu iz Tamisa, samo onda u nekim njivama nije bilo tak'e suse... kod nas DTD nije toliko "dala"... ima i kod nas njive sa boljim rodom - ne u nas deo atara, ali u nekim drugim delovima jeste -, mi nismo te srece, ali idemo dalje).
Juce 0 (ako sam dobro "nacuo" bila kisa u NS juce).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh