Vremenske prilike u 2021-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Po radaru veci deo vojvodine ima kisu,ovde nista za sada...
Tebe smo usvojili u ovu j.Banatsku grupu-rupu "bezkisnika" 😂😂😂
A nas je jasno izbaksuzirao jedan clan foruma (necu ime da mu pominjem, pronacice se) jer je "kenjao" godinama po forumu kako j.Banat kisne nenormalno u odnosu na ostatak zemlje! A mi naj vise susnjih godina od svih imamo!
 
Tebe smo usvojili u ovu j.Banatsku grupu-rupu "bezkisnika" 😂😂😂
A nas je jasno izbaksuzirao jedan clan foruma (necu ime da mu pominjem, pronacice se) jer je "kenjao" godinama po forumu kako j.Banat kisne nenormalno u odnosu na ostatak zemlje! A mi naj vise susnjih godina od svih imamo!
Nije bas jedini taj, gosn administrator NA od 2012 redovno svake godine tvrdi da mi uvek kad je najpotrebnije kisnemo uz primer od Julske kise iz 2012 kad je vec kukuruz odsvirao svoje mesec ipo dana pre.
Za danas bar do sad po najavljenom promasili su za nekoliko desetina km.
Sve ode iznad nas.
 
Tebe smo usvojili u ovu j.Banatsku grupu-rupu "bezkisnika" 😂😂😂
A nas je jasno izbaksuzirao jedan clan foruma (necu ime da mu pominjem, pronacice se) jer je "kenjao" godinama po forumu kako j.Banat kisne nenormalno u odnosu na ostatak zemlje! A mi naj vise susnjih godina od svih imamo!
Eh,pada i ovde sad....po radaru jedva nas zahvata,ali tu je,ne pada jako ali ok je.U tom plavom delu smo oblacnosti,a nesto iz NS-a stize kao prosirenje oblacnosti,mozda dodje i do vas,nismo mi daleko.
Edit: pu jeb.. mu sta sam i pisao,eno stala...
 
Sada je počela da pada slaba kiša.
Jel vetar ostetio useve u vasem kraju?U ponedeljak sam isao da kaparisem neku sejalicu pa sam prolazio kroz Basaid,isao sa drugarevim pikapom posto mi je auto bio na servisu i par puta je hteo da me oduva sa puta, volan konstantno drzao u levo da bi auto isao pravo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh