Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovde od 0.5-1cm snega,u ataru po psenicama kao da ga ni nema.
 
Ovde je -7, vetar duva k'o besan, sneg pada (veje) vodoravno :osmeh: Na jednom delu placa nema snega, a na kraju je vetar sabio sve i ima ga do kolena :osmeh: Generalno, svega santimetar-dva...
 
Aaa ljudi moji,sto ne volim kad duva i pada sneg...naduvq kroz najsitniju rupu...da ne pricam o supama,sve pod snegom a ispred supe golo..ni na psenici ga nema bog zna sta...
Al nek pada,vreme mu je...da se jos malo sankamo..
 
Trenutno pada neki sitan, minus 8 u dvorištu (u njivama je uvek malo hladnije, negde stepen, negde i 3-4, kako gde i kako kada).
fc2da51cbd8143036f8b811856973e49.jpg
 
U našem kraju kijamet. Trenutno oko -5C a veje pun gas

69da6225c8d32ab161cdbd3487bd5a30.jpg

Ovako je u Sentomašu
7f80ab460688194223b5df89bb3bb8db.jpg
768a84e70165fcd11a4415810e6b6e99.jpg

... ovako je iza Siriga. Cuvajte se ljudi gadno glizi napolju


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja nikad nisam vidio da ovoliko pada snijeg ko sad trenutno kod nas....pre sat smo prosli sa grnom i vec se i ne poznaje...
 
Kod mene trenutno -15, sipa snijeg a vjetar je nenormalan, istočni. Toliko je hladan da ne može da se diše ni gleda, peče po koži. Mislim da je subjektivni osjećaj na vjetru bar -30. Palo je oko 40cm snijega od jutros.
 
Ovde od jutros ne smanjuje intenzitet, ali ga vetar tera iz dvorišta sa čistine u donji kraj placa i tamo je do kolena :osmeh: Ali ga realno ima možda 5cm... -7'c
 
Ovo se zove vejavica

Put Knjazevac-Nis. Slika nije loseg kvaliteta. Ako dobro zagledate,mozete da vidite farove automobila koji mi ide u susret na nekih 20-ak metara je. Nekoliko automobila se zaglavilo u smetovima, i naravno 3 slepera. :osmeh:
 
Poslednja izmena:
Slagao sam , učinilo mi se . Kad sam šetao vani vidim da je to dosta manje oko 20cm , ali prelijep suvi snijeg .

P.S. Da nije ono gore sletio , nedaj bože kolega NA ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh