Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam po kojim modelima oni prate i gledaju prognozu, ali mnoogo se razlikuju YR i W2U...

- - - - - - - - - -

Ovde pada sneg od jutros, zabeleo je krovove i kola :osmeh: T=0'c
 
Kod mene -4, pala temperatura sa +2 u 8, na -4 u 10... Neko je kanda ostavio hladnjaču otvorenu, molim vas prover' te :haha:
 
Trenutno -3 pokazuje moj termometar. Kad sam izasao jutros ocekivao sam veci osecaj hladnoce, ali izgleda da me kosava prethodnih dana prilagodila na hladnocu :osmeh:
Procitao negde na netu sinoc da accuweather najavljuje poplave ovog proleca za Balkan i ovaj deo Evrope, i vrlo kisovito prolece. Tipuju izgleda na scenario iz 2014, ne ponovilo se
 
Надамо се да неће мада када Амери прогнозирају хмм...
 
Trenutno -3 pokazuje moj termometar. Kad sam izasao jutros ocekivao sam veci osecaj hladnoce, ali izgleda da me kosava prethodnih dana prilagodila na hladnocu :osmeh:
Procitao negde na netu sinoc da accuweather najavljuje poplave ovog proleca za Balkan i ovaj deo Evrope, i vrlo kisovito prolece. Tipuju izgleda na scenario iz 2014, ne ponovilo se

Ovo je ta vijest . Nadajmo se da neće pogoditi. Za poljoprivredu najgori scenario : Vlažno proljeće i suvo ljeto , nemože gore.

https://www.accuweather.com/en/weat...-weather-from-uk-to-france-and-spain/70004191
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh