Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kimi ima li jos neke sanse da se ovi veliki minusi bar umanje za par stepeni?Nije isto za nas vocare -12 i -15.Na -12 mozda nam nesto i ostane za pekmez.
 
Код мене је прошле гидине у јануару измјерена најнижа температура од - 17. Да у сриједу буде - 15 "неће да може".
Очекујем - 11 на метар висине што је права сића.

- - - - - - - - - -

До јутрос, у фебруару је пало 130 мм воденог талога. Фебруар је баш добар по питању падавина.
 
Cika_Lazo, a je l' ti nemaš neka pametnija posla nego što za'ebavaš ljude po forumu? Gori si od onog Kojića što nam soli pamet o malinama... Gledam po celom forumu, samo upadaš u teme i troluješ i hejtuješ gde možeš i gde stigneš! Iskuliraj malo!

- - - - - - - - - -

Do kad ce trajati ova hladnoca?

Ako to smeta 'ladnoća ti se preseli negde u toplije krajeve...
 
Srbenda. :osmeh:

pa napisah već, trend je postepenog rasta temperature od petka.

Pele, sama količina hladnoće se ne smanjuje, a za štetu eventualno je najvažnije hoće li biti vedre noći ili ne za vremen glavnice hladnoće na visini. To je još teško reći.
 
Poslednja izmena:
Nisam ljubitelj ovolike zime u ovo doba, tj i nisam ljubitelj preterane zime, jos kad pomislim na zaledjene pojilice prodje me jeza vise nego od hladnoce :osmeh: Ali prezivecemo i ovo pa idemo u nove pobede. Sto kaze jedna narodna zima istera svoje kad tad.

Kimi ima li naznaka za neki lepsi period u martu ??
 
A tebi ako smetaju moji postovi,zazmuri kad naidjes na njih i preskoci. Tebe nisam pitao. Pitao sam Kimija i ovo je gore je bila sala. Kimi kraj marta bi trebao da bude prosecan? Bez nekih vecih hladnoca kao sad?

Pa i preskočim, ali umeš nekada da preteraš... :ppozdrav:

Ovde jutros +2, red sunca, red oblaka...
 
... smo ježa u leđa izgleda! Zaklopača, prema W2U i YR...
d6717b9d2272216a285ddf13e58b3c60.jpg
9dfc6f2b53a0430df5274eb372440047.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh