Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hahaha, nadam se da jeste, e sad koliko je palo ne znam, ali je (po radaru) dosta manje nego u selu (kod mene u dvorištu za sad 23l danas). Al opet, koliko god da je palo znači puno...
Kolega ako ti sta znaci, posto neznam vas atar po imenima, deo uz prugu skroz do Zmajeva i Lovcenca vam je bas lepo pokisao... Isao sam danas neki voz za NS i jedva sam vozio koliki je potop bio (sva sreca pa sam na sinama).

Takodje i Zmajevo/Stepanovicevo potop... A u Kisacu sam video ljude da spartaju soju.
 
Nas nije promasila pravi pljusak 10l u kisomeru

Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka

Idi u kozijacko pa ces videti tugu. Ona prosla kad ste pokisli, u petak odem skroz do vladimirovackog, samo zadnje 3 duzi carde su pokisle I to ne mnogo. Sutra dan tj. juce kad sam isao da tanjiram mislim da tu parcelu na humku radi Valenta, skinuo uljanu repicu.
 
Evo friških vesti,ipak smo dobili dobru kišu mada ne ceo atar.
Pero od krivine dve duži pomalo ali od 3 do 6-te duži dobra od salaša u 6-stom potop. Ja išao oko 8 da sredim mesto za pčelare i nisam mogao kolima,sretnem onog iz zdruge što čuva sisteme i on mi ispriča to što sam napisao,kaže jedva belarusem izaša iz atara.
 
Evo friških vesti,ipak smo dobili dobru kišu mada ne ceo atar.
Pero od krivine dve duži pomalo ali od 3 do 6-te duži dobra od salaša u 6-stom potop. Ja išao oko 8 da sredim mesto za pčelare i nisam mogao kolima,sretnem onog iz zdruge što čuva sisteme i on mi ispriča to što sam napisao,kaže jedva belarusem izaša iz atara.
U drugu, cetvrtu i petu duz, sve levo od lenije imam psenice a u sestu duz 8 kj soje. Dobro sto se ispadala bar po negde.
Oko 16 h izmedju Ilandze i Janosika je bio dobar pljusak, rece mi snajin brat kad je doso do nas iz Seleusa.
 
Pljusak i kod mene...
Niotkuda, skoro pa iz vedra neba, nit' je grmilo nit' se zemlja tresla...
Palo nekih 3-4 litre, sigurno, i još uvek rominja polako...
Radar pokazuje NIŠTA !!!
 
I još jedan pljusak !!!! :bravo: :ppozdrav:
Ovo zlata vredi !!!
Palo je ( I DALJE PLJUŠTI) minimum 15 litara !!!:kisa:

- - - - - - - - - -

screenshot_2018_06_18_at_12_43_26.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh