Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A mi smo ovde rupa nad rupama, nastavlja se proslogodisnji scenario. Sve zivo nas obilazi, cak i Vrsac dobiva s vremena na vreme po koju kisu dok kod nas nista.
 
Mims koja razlika. Mi smo od ZR samo 14 km vazdušnom linijom, pre neki dan dobili smo 27 litara pored Tise, juče 6, a danas popodne iz vedra neba sručilo se još 12 litara (doduše, uz 4 ispaljene protivgradne rakete)
 
Uz jak vetar, pade 2-3 litre. Taman mi pokvasilo pograbljene otkose sena koji su cekali sutra da se izbaliraju.
Cekamo i dalje kisu...
 
Nista ni od ovih oblaka
2ac5d4390c0dcb55abff31b548c3a686.jpg
ac398b8e764d8ca3db436ba714d16012.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kod mene mauna pa ko zna koji put...Ovi kuci kazu ti si bre opterecen kisom:osmeh:
A ja se samo nadam da kapne jedno 20-30l po kvadradu
 
Mladji sin studira u Temisvaru pa je otisao pred vece, kaze da od Moravice do Temisvara provala oblaka, jedva je vozio.
Jedan deo atara na izlasku iz sela ka Alibunaru je dobio dobru kisu, dok drugi kraj nije dobio ni kapi!
 
I kod nas bio pljusak pre sat vremena trajao je pljusak oko 20minuta.

- - - - - - - - - -

Mladji sin studira u Temisvaru pa je otisao pred vece, kaze da od Moravice do Temisvara provala oblaka, jedva je vozio.
Jedan deo atara na izlasku iz sela ka Alibunaru je dobio dobru kisu, dok drugi kraj nije dobio ni kapi!


Da,u rumuniji fest pada kisa,sad gledao u Caras Severin selo preko ovih nasih planina,grad napravio haos.
 
Sad vidim na accuweather za Novi Becej narednih dana najave za ozbiljne padavine pa mi prosto cudno dal je moguce da to bude?Pitanje je za upucene u druge radare i ostale prognoze
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh