Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sinoc na izlasku iz Zablja prema putu zr-ns uhvatilo me jako nevreme,na motoru.Morao sam da stanem u krivini kod one male kafanice,jedva sam mogao motor drzati na putu.
 
Na Vozdovcu i tom delu BG-a pljusti vec koji minut. Nema vetra i cuje se grmljavina... Ne znam kako je u ostatku grada, mada mi deluje vedro sa drugih strana...
 
Reko mi prijatelj koji zivi u Tresnjevici da je bilo kise u Lazarevcu,on se bavi vremenskom prognozom,Trenutno u Tresnjevici pada slaba kisa Rudnik potop sevalo na sve strane,dobro je sto sam uspeo da napunim sve kantice visnjama...
 
Na serbian meteo forumu,najavljuju za sledecu subotu nevreme...strasno kako su preoptimisticni...a onda kad ih neko ispljuje,onda je puj pik ne vazi.
 
S ove strane Dunava samo kišica dvadesetak minuta... sunce grejalo sve vreme... biće baste samo tako... plamenjača.
 
Jbt kako je nebo bilo crno i kako se razgrmelo danas i kako je to izgledalo na radaru mislio sam da ce biti provala oblaka. Ono corak, mozda 1l pao. Sad se vratilo sunce i bas tesko vreme. Valjda ce i nas pogoditi neki pljusak u toku sledece nedelje
 
A metnem je Q! Ni 2l nije palo. Dokle vise ovako, samo ovde da ne padna???

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh