Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kragujevac dobio nekih 4-5 litara a moje selo ni litar. Od marta nije kisa pala.
Kimi, danas su padavine najavljene kod mene posle podne. Jel to i dalje stoji, ili je proslo ovo sto je bilo planirano za danas, i da se ne nadam?
 
Al nas obilazi pa to je strašno. U Somboru potop, a Apatin danas uz dva pljuska mozda 2 litre.

Sent from my Honor 9 using Tapatalk
 
Kod nas dobra kiša konačno,u selu i atar prema kljajićevu manje kiše,ali zato atar prema miletiću Somboru i jezeru gde mi je 90 % njiva 15 litara,ima gde i leži voda u njivama.Tu je bilo i jače.
 
Kod nas 12 l , u gradu kolaps.

- - - - - - - - - -

25i651u.jpg
 
U bogte j....

- - - - - - - - - -

Kimi,sta je sa ovim sto prognoziraju od ponedeljka za moj kraj? Da li ce od toga nesto biti,bas ozbiljne kolicine padavina najavljuju(freemeteo,sat.24) Vidim na kartama da se promenio pravac kretanja oblaka,trebalo bi da bude nesto,ali hocu to da cujem od tebe!:ppozdrav:
 
Čujem da je bilo u Srbobranu nešto

I ja sam čuo da je na Segedincu bilo oko 5-6 litara, tamo nemam zemlje pa nisam išao da vidim, ali jesam u Razleve gde nije bilo kiše (izuzev ono malo nemerljivog jutros zbog koga sam prekinuo prskanje, a pokazalo se da nisam trebao jer je posle bilo suvo). U samom selu je bila jedna malo bolja kišica ali je i to beznačajno - kod mene u kišomeru 1.5 l.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh