Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Je.o mi je mamu ovaj lucifer, ja inace nisam najbolji na visokim temperaturama ali ovo zadnjih mesec dana je užas živi. Izađeš napolje i tačno osetiš kako te sunce polako peče bez ulja i bez masti.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
UPOZORENJE NA VISOKE TEMPERATURE (za 10. i 11.08.2017.)
Još danas i sutra vrlo toplo, u većini mesta maksimalna temperatura od 37 do 40°C, uz tropsku noć sa minimalnom temperaturom iznad 20°C.

UPOZORENJE NA VREMENSKE NEPOGODE I OBILNE PADAVINE (za 12.08.2017.) U subotu u većini mesta od 20 do 40 mm kiše, a uveče i u toku noći na jugu i istoku Srbije, uz pojavu kratkotrajnih vremenskih nepogoda sa gradom i jakim vetrom, očekuje se lokalno i veća količina padavina od 40 mm. Na području Beograda posle podne i uveče pojava obilnih plјuskova sa količinom padavina oko 20 mm/3 h.

Biće veselo. :bravo: :kisa:
 
Ide noć, treba se rashladiti ...

2063880715.jpg
 
Smučile su mi se sve prognoze ,već 2-3 meseca najavljuju padavine i to konstantno za vikend.Kako se vikend približi padavine ili ispare ili ih uopšte ne bude .



forum image hosting
 
Accuweather je najgori i predmet podsmeha, ali i corava koka poneko zrno ubode... Sto se tice meteo foruma tu su vecina amateri i dobar je za objasnjenje raznih pojava a i za prognozu je bolji od vecinu nasih sajtova... Niko ne moze da da ni 50% sigurnu prognozu za sedam dana.... Rhmz dao upozorenje danas za obilniju kisu a tamo na meteo forumu se moglo procitati jos pre nekoliko dana... Kise ce biti ali gde i koliko je jos pitanje na koje niko ne moze sa velikom sigurnoscu da odgovori...Ti produkti modela koji su besplatni naravno da nisu savrseni ali posluzice nam, videcemo sta ceveceras reci trebalo bi veceras ili sutra da se iskristalise....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh