Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene 4 litre mučenice.Jedva pala u zoru.Sad se razvedrilo sve će to ispariti u toku dana.
 
Kod nas tolko padala da sam ja dok je padala svo vreme zalivo paradajz pocela u 5 da pada povremeno al sveje to jako malo toliko da nema prasine na putu
 
Poslednja izmena od urednika:
Sta da kazem.Cestitke svima koji su dobili kisu pa kolko tolko.Kod nas i dalje se nastavlja przenje.U toku nedelje trebali bi raditi silazu.
 
Stric bio na pecanju na Drini par dana. Kaze da svako jutro kada porani, ne moze od rose da dodje do Drine, koliko je ima. Kukuruzi svi odlicni i zeleni, bez obzira sto nije bilo padavina i sto je toplo po ceo dan.
 
Ne mogu da verujem, kako ova juzna pola banata ima srece sa padavinama u odsudnom momentu. Prognoza davala sanse za zapad ono pokisne istok i to ko drugi nego juzni banat.
Ovaj deo juznog Banata [Glogonj,Sefkerin,Opovo,Crepaja,Padina...) je dobio jako malo padavina u junu i julu mesecu,za razliku od sela juznije od Panceva...Glogonj juna meseca 25 litara i jula meseca oko 35 litara. Pri tome vruc vetar je duvao 15-ak dana...
 
Ovaj deo juznog Banata [Glogonj,Sefkerin,Opovo,Crepaja,Padina...) je dobio jako malo padavina u junu i julu mesecu,za razliku od sela juznije od Panceva...Glogonj juna meseca 25 litara i jula meseca oko 35 litara. Pri tome vruc vetar je duvao 15-ak dana...
Ma i ovde je sve igorelo kasno su dosle ove 32l ,kukuruzi su katastrofa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh