Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajde molim te objasni mi jednu prostu i svima nama poznatu stvar...Roknu par raketa u nebo sa zemlje i nepadne led veličine oraha nego padne veličine graška...zar to nije neko istraživao godinama i po tebi to nije manipulacija i kako su došli do tog saznanja usput istraživanja tako su mogli na još x stvari koje nisu za kapacitet tvog i mog mozga???:ppozdrav:
 
I stvarno mozes misliti da nam nesto rade i oteraju kisu iskljucivo sa teritorije Vojvodine a i sa nekih mesta u Srbiji, dok pada svuda okolo ko nenormalna!
Sto nisu preksinoc zaustavili i padavine koje je dobio J Banat ili pre izvesno vreme neka druga mesta?!
 
Bilo bi suviše upadljivo da baš ništa nepadne...:osmeh: Neverujem ni ja u to da se razumemo ali kad sam napisao da volio bi da neko stručan pojasni šta se tu zapravo dešava mislio sam na to da neko kaže lupam...Dunav pravi barijeru duva vetar sa Fruške gore ili pravi i ona barijeru,tamo odvuče Tisa...ili veći gradovi privlače kišu Sombor,Zrenjanin,Novi sad,zbog asfalta zbog izduvnih gasova iz auta,itd.itd.
 
Nije izgovor nego neverujem ni ja u to 100% što bi neko baš nas,a da ne postoji tako nešto da se poremeti negde neka klima ni u to neverujem 100%...:cao:
 
Ajde molim te objasni mi jednu prostu i svima nama poznatu stvar...Roknu par raketa u nebo sa zemlje i nepadne led veličine oraha nego padne veličine graška...zar to nije neko istraživao godinama i po tebi to nije manipulacija i kako su došli do tog saznanja usput istraživanja tako su mogli na još x stvari koje nisu za kapacitet tvog i mog mozga???:ppozdrav:

И ја мислим да се ДЕБЕЛО манипулише временским приликама. И околне државе имају неки свој Дунав и неку своју Фрушку гору, а киша пада редовно. Како кадгод брда и реке нису кочили кишу? А у задњих пар година све више и више. Мало сутра!
 
Ovog trenutka rain alarm pokazuje da je Sombor ponovo napadnut kisnim oblacima. Dajte ljudi da se organizujemo i uplatimo im odvodnjavanje. Nastradace ljudi :osmeh:
 
Ide oblak pravo ka Tovarisevu. Mozda se danas bas tu zaustavi, kao juce sto je naglo zakucao kod granice, i ostane tu dok skroz ne oslabi :osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh