Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kakav god da dodje do Srbije, Sombor promasiti nece. To je nekako najsigurnija prognoza :osmeh:

Za moj kraj smanjili prognozu za padavine sutra i prekosutra. Dobili smo, na ovako veliku susu, max 10ak litara.
 
Kaže mi kolega danas,da je Svetozar Miletić dobio 50 litara kiše,to je selo 3 kilometra od mene,blizu njihovog atara mi je najveći deo zemlje sutra idem da vidim kakva je situacija tamo.
 
Napokon kisa!:kisa::bravo:Pisao sam sinoc, samo sto sam promasio litrazu, tako kazu ovi koji su merili!:osmeh: Od prvih oblaka koji su naisli skoro nista nije bilo jer su se razbili, nesto severnije, nesto juznije i prosli pored sa malo padavina!
Srecom naiso ubrzo neko drugo naoblacenje direkto preko nas i kako pricaju palo je oko 35 l. Nesto vredno za soju i onih kukuruza koji su izbacili klip ili klipcic!:ppozdrav:
 
Mi smo 5l videli od toga, eto preraspodele a daleko smo 10km. A ovo sto laufer lupeta gluposti da je juzni banat dobio kisu u pravo vreme, to tek nema veze sa zivotom! Eto ja mu zelim da dobije isto koliko smo mi dobili samo da ne kune posle :haha:
 
Rominja neka baaas sitna kisica. Ni rain alarm je ne vidi. Generealno se veliki oblak krece iz pravca Bosne i vec je stigao do Beograda. Bice negde kise.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh