Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovde suvo ko barut a pogledajte zapadnije sta se sve desava!
cdcaa4a95005873947110f12ee28015c.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kaze mi drug rodom iz Borova Sela. Tamo nema traga susi. Kukuruzi kao divovi. I ceo pojas iz dunav. Sonta i gore ka Somboru stalno mal malo pa neka kisa. A vidim gore i Madjarskoj trenutno tutnji neko zestoko nevreme.

Nada poslednja umire.
 
Za danas predveče nekako mi je opet najizgledniji sistem za tromeđu Srbije/Hrvatske/Mađarske, mada generalno čitav sever zemlje ima šanse za te predfrontalne i frontalne (kasnije tokom noći i jutra) nestabilnosti.

Nije me njuh izneverio, stiže akcija na spomenutu tromeđu...

Severnije u Mađarskoj pravi show..
 
Nije bas tako bajno kako kolega iz borova kaze ali evo upravo se sad istresla za sve pare sigurno 30ak litara

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk
 
Nebo mutno, zamagljeno, tesko, sparno. Ovo je zaista za neizdrzati i nepozeleti nikom. Verujem da je u tropskim sumama lakse nego ovde.
Kisu uopste ni neocekuijem, eventualno kao sinoc litra dve.
 
Poslednja izmena:
Имал бре Кими шансе да догура до Срема опет у току ноћи....има крајева који видели кишу нису дуже време, а и да се ми малко огребемо поново, ако је иакко могуће:osmeh:
 
Ja moram jos danas da operem auto. Obicno posle toga padne kisa, pa da je dodatno isporovociram. Kao zena kada opere prozore :)
Prognoza kaze da ce malo pasti od utorka do cetvrtka. Kako su usevi stradali, nekako se manje brinem. Prosto, propalo je i gotovo...sto rekose mnogi, zakasnila je, kada bude dosla. Bar neka nalije to sto je prezivelo..
 
Kimi šta kažeš za Južnobačku pustaru? Ima li nade za neku pristojniju kišu ovde da nas sve oraspoloži i osveži ,izgoresmo ovde je kao na lomači.
 
Nekad imam utisak da manje kukaju oni ni klipa sto nece imati nego pojedinci kojo ce i imati rod. kuknjava teska i kad dodje vrsidba rekordi. Ono ko streberi u skoli pred kontrolni niko ucio nista nije a dobiju petice. dajte koju sliku tih useva kojima vise nista pomoci ne moze. ja zasad takvih da cu imati 0 /kj nemam. nesto sam navodnjavao,na nesto nekako odnekud pala kisica i jos se drzi . mogu pokaciti slike njiva oko mojih nasta lice . vozah se po vojvodini i ubedljivo su najgori kukuruzi u mom mestu. ima ih vec do vrha zuti. dunav da se izlije kasno je.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh