Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene možda bude , a možda i ne bude . Prekjuče par kapi po kvadratu ni prašinu nije ugasilo .
 
Za danas predveče nekako mi je opet najizgledniji sistem za tromeđu Srbije/Hrvatske/Mađarske, mada generalno čitav sever zemlje ima šanse za te predfrontalne i frontalne (kasnije tokom noći i jutra) nestabilnosti.

U utorak kroz dan i sredu potop u Dinaridima istoka/jugistoka Bosne, Crne Gore i jugozapada naše zemlje, i do 100-ke po kvadratu.
 
Mislim da taj lik ni u snu ne bih smeo tako nesto da izgovori u centru nekog sela. Bilo bi kao u onoj pesmi Vojvodino, Vojvodino sto si tako ravna.
2 litre kod nas izmerene, Bac kazu 3, Backa Palanka uz Dunav 10 l.

I na kraju jena pesma za nase vremenske prilike.

 
Kimicu sta kazu tvoji naalazi za Jugoistocnu Srbiju oce li da kapne u narednih nekoliko dana neka ozbiljnija kisica ili da palim silokombajn.
 
Kimi kad budeš u prilici : Šta se to dešava sa radarima ove godine ? Malo malo pa neki fantomski odrazi . Evo upravo kod mene . Nema nikakve veze sa kišom i i vidi se po bojama tih odraza da je to nešto čudno. Neko mi reče da može da hvata sisteme navodnjavanja ??
 
Kako vam radi rain alarm? Kod mene prikazuje vreme par sati unazad i stane na 5 minuta pre tacnog vremena. recimo gledam sad, krene od 9 da prikazuje oblake i stane u 12;15. Probao sam da podesavam tamo opcije. Jel tako treba, posto sam probao na vise pretrazivaca i isto je?
 
Управо се вратих из обиласка атара, тамо ди ми је соја. Коначно је пала лепа киша, целих 24л и нешто мало приде (бар је толко било у кишомерима). У селу кишомер је показао 16л....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh