Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kisa malo osvezila, ali dzaba, ponovo prži.
Selo dobilo najvise, atar nesto sitno
 
Poslednja izmena:
Ni kapi,grmelo je 2-3 puta i otisla za rumuniju.
I ladno nece biti nista od kise ni u ponedeljak ni u utorak
 
Карађорђевчани јесте извукли седмицу!?

56e2f73782e3c87d9ad0c8c3be57ec99.png
u selu ni prasinu pokupilo nije , a u polje cu sad da idem da snimim situaciju

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
U selu nista, na njivi izmedju nas i Itebeja ima oko 3-4 cm mokre zemlje. po radarskoj bi covek rekao potop a ono par litara. za neke njive je i kasno, a nekima ce nesto i znaciti. Kasno Marko na kosovo stize

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Sve je propalo suncokret a najvise kukuruzn i soja, i da padne kisa trebace min 80lit da padne a to nema sanse


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Od kako sam posejao kukuruz kisa uopste nije pala. U pravu je kolega kad kaze da neko kontrolise vremenske prilike. Ovi indijanci upalili onaj njihov HAARP, pa ne znaju da ga ugase. Al neka, neka... je.o sam im mater kad im bude stigao racun za stuju.
 
U selu nista, na njivi izmedju nas i Itebeja ima oko 3-4 cm mokre zemlje. po radarskoj bi covek rekao potop a ono par litara. za neke njive je i kasno, a nekima ce nesto i znaciti. Kasno Marko na kosovo stize

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Nije to bilo par litara. Kada nam je selo i okolne njive pokisle sa 12 litara pre mesec i vise dana bilo je oko 2.5 - 3 cm vlazne zemlje.
 
Tako i nas. Posmatram kako seva i cujem grmljavinu, i sve to iz pravca jugozapada, prema jugoistoku, i ode dalje a kod nas ni kapi.
 
Izludeli ljudi totalno, čitav dan mi izbacuje da pada kiša a ono.....
cbb85684763b6e9954552907be8e9c36.jpg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Verujem da dosta nas cuje grmljavinu i vidi munje, a niko da javi gde pada? Ostaje da se nadamo. Kod mene 200 kapi/m2 i to je to. Prebrojao na sofer fajbni i jednom aktivirao brisace :osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh