Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izgleda da ni on ne zna.
 
Kako se približava najavljen period za kišu, tako su šanse za istu sve manje. Tako ja zaključujem prateći forume i sajtove vremenske prognoze...
 
Po ovima sa Freemeteo opet poplave
Pre izvesno vreme najavili nam prvo 74 l da bi sutra dan smanjili na 7 a kise u toj nedelji nije nilo uopste!
Zanimljivo da pada i sad eto za pola sata uz grmnjavinu a oblaka nema!
Koji su oni debili!

0b88cb8012fdead727d1b297a44f46ac.jpg

1651de47c21c86bfe6940fd66de2fd49.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma cini ti se Momo.....
Pratim i ja taj front na rain alarmu i koliko mi se cini slaba vajda od njega ,od nastajanja i kako ide preko Bosne sve vise slabi , a sto je cudno kako je stupio na teritoriju Madjarske sve vise jaca.
 
Oblacnost krenula sa Alpa i kako je dosla do nase granice ko da ih neko obris'o na radaru, pa vi onda recite da tu neko ne manipulise klimom...
 
Kimija uvek nema kad je situacija stani-pani.

Kimi mozes da nam kazem da li ce biti uslova da pokisne nesto veceras ova Vojvodina,Banat?
 
De de, manite se tih vaših "teorija". Od te oblačnosti ionako nema leba, mahom je to samo cirrusna/altostratusna oblačnost koja lako isprari na ovoj vrelini. Nas zanima konvektivni razvoj koji bi trebao da usledi kasnije predveče.

https://www.yr.no/place/Serbia/Other/Stubal~785372/long.html
Slaba vajda za kišu, bar kod nas. Ovi retko promaše.

Biće komšo kiše, ne brini. :osmeh: Videćemo samo hoćemo li već u večerašnjem "izvlačenju" imati sreće, ili ćemo ipak čekati siguricu početkom predostojeće sedmice.

@Torak

Baš Banat i ima najveće šanse. :osmeh:
 
De de, manite se tih vaših "teorija". Od te oblačnosti ionako nema leba, mahom je to samo cirrusna/altostratusna oblačnost koja lako isprari na ovoj vrelini. Nas zanima konvektivni razvoj koji bi trebao da usledi kasnije predveče.



Biće komšo kiše, ne brini. :osmeh: Videćemo samo hoćemo li već u večerašnjem "izvlačenju" imati sreće, ili ćemo ipak čekati siguricu početkom predostojeće sedmice.

@Torak

Baš Banat i ima najveće šanse. :osmeh:

Kimi ne sumnjamo u tebe :kisa:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh