Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jeset, tako je :osmeh:
Ove godine imamo vec 21 dan sa temperaturom preko 30 C, a sa temperaturop od 33 i vise 11 dana. Gde je jos kraj leta, avgust ceo i pola jula. Pogledajte malo godisnjake rhmz pa izbrojte tamo negde u proslom veku koliko je bilo u godini vrelih dana.
 
Nije me mrzelo otisao sam do baste sa lampom i spaklom zagrebao, zamisli cela 2-3cm mokro :haha: dalje je sahara...To moze da resi samo kisao od nedelju dana, al otom potom bice je na jesen!
Cekam Padincane da se jave mislim da je taj potez bolje pokisao.
Dragane javljam se sa malim zakašnjenjem u Padini samo 4 litre:zli:
 
E ovo se zove sreca ljudi moji, zove me ćale i kaze pada kiša u Dobrici i pogledam na radar
636019f92eb96bef016e19c095373ae7.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kimi , reci nam nešto o ovom zahladjenju što je najavljeno za sredinu sledeće nedjelju . Koliko je to sigurno , jel to neki front , i jel nosi i kiše nešto ??
 
Kod nas popodne pokisao jedan deo atara. Čudo ne vidjeno, dva dana za redom takoreći kiša.
 
Pero ti si spavao a ja sam pekao rakiju i trcao da unesem ženi veš.Mada samo orosilo a mislio sam da ce grunuti pljusak. jutros 9 l u kišomeru Baš sam se ixnenadio nije delovalo tako.Ima li neko iz okoline informacije o sinoćnim padavinama?
 
Barice 5 litara, Plandiste nista, Velika greda na jednom kraju sela 0 a na drugom 1 lit, Hajducica 1 lit, Jermenovci 5, 8 i 10 lit sve zavisi gde je mereno u selu. U podne sam isao u obilazak i tamo gde je palo 5 litara vec se nije moglo naci nista vlage. Gde je palo vise bilo je vlazno 1.5 cm. Znaci apsolutno nista ne znaci kisa koja je pala.
 
Bar je lepo vreme,za druženje pored vode, uz pecanje,roštilj i 4 najbolja drugara.Pozdrav za sve sa foruma.:ppozdrav:
 
Šta kažu prognostičari, hoće biti kiše danas, kod mene se nešto jako naoblačilo, a čuje se i grmljavina odnekud.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh