Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
8 litara u dvorištu.Ove padavine su kao lutrija...
@Steva44 kako tako malo padavina u Titelu?Čuo sam i protivgradne rakete iz pravca Titela.
 
Bolje ista nego nista! Sta znaci to dobro pokisli Dragane?
Kod nas ne verujem da je bilo ni 8 l. Sutra u podne nece se ni prepoznati da je padala! Da je palo jos nekih 70 bilo bi nekakvog spasa ovako, sta je tu je.
Nije me mrzelo otisao sam do baste sa lampom i spaklom zagrebao, zamisli cela 2-3cm mokro :haha: dalje je sahara...To moze da resi samo kisao od nedelju dana, al otom potom bice je na jesen!
Cekam Padincane da se jave mislim da je taj potez bolje pokisao.
 
8 litara u dvorištu.Ove padavine su kao lutrija...
@Steva44 kako tako malo padavina u Titelu?Čuo sam i protivgradne rakete iz pravca Titela.
Odvuko Dunav , sve od vas otislo prema uscu,.dobro je kad ste vi dobili,.i ja se tu uklapam.Ja nisam cuo da su pucali,ako su pucali oni su i rasterali oblak jeble ih rakete.Il rasteraju oblak il pogode kucu u Titelu .
 
Poslednja izmena:
Nije me mrzelo otisao sam do baste sa lampom i spaklom zagrebao, zamisli cela 2-3cm mokro :haha: dalje je sahara...To moze da resi samo kisao od nedelju dana, al otom potom bice je na jesen!
Cekam Padincane da se jave mislim da je taj potez bolje pokisao.
Sa ovim vrucinama i ovakvim deficitom vlage koju imamo misljenja sam da iako bi padala svaki drugi dan po 10 l u 10 navrata ne bi se sastavila vlaga nikako jer za dan nakon kise do sledeceg kisovitog dana sve bi se osusilo!
Jedini spas je nemoguca misija od 80 l po m2 za jedan dan ili noc! E onda bi se napunile te silne pukotine i vlaga bi bila sastavljena kako treba!
 
Kod mene 3 litra , a grmelo sevalo duvalo kao u priči i samo tri litra
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh