Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pada od sinoć, već mi pun k.... ove zime. Kolega je u pravu jedva čekam komarce.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Eo da se vidi malo kakva je zaista situacija kod dalja
https://youtu.be/4RELiXBsunU

ima jos dva videa.. led opasno preti, ali ljudi ne odustaju, bio sam tamo od jutros do malopre... nizvodno od cepa je voda opala preko 20 centimetara, a uzvodno kazu da se podigao vodostaj do metar i po...
a posebno me nervira sto mediji kazu da je odcepljeno. a leda na kilometre.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ima gde su nanosi i više,inače očistio oko podne i malopre izadjem napadalo oko 10 cm novog snega.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Nisam mjerio al evo procijenite koliki je snijeg :
20170117_152921_zpsxsgxpcox.jpg


20170117_152607_zpsdlwnqlbz.jpg
 
Volim ja sneg i zimu ,ali.... ne volim ovakav sneg, kakav pada ovde u Beogradu, Lepi se za sve, vlažan. To je sneg za babe.

Ništa nema tu vrednost kao suvi sneg, gonjen na udare jakim do ulujnim vetrom, bilo to košava ili severac. Ovoga puta jak vetar duva pretežno samo na visinama.
 
Nema snega, samo ono što nije očišćeno pa se nije ni otopilo. Kao da živim hiljadama kilometara daleko od vas. Ali, hladno je. Zimu volim samo zbog "krompira u caksirama".
 
Momo, juce ujutro sam prolazio kroz tvoj kraj, padalo je za sve pare.
 
Dok sam jutros čistio skoro je prestao da veje.Kako sam završio počeo drugi,izrazito krupan.Taman sam napravio mesta za novi. :haha:
 
Svaka cast,Maticu,bas se primerno ophodis prema snegu :haha:

Sad rekose na tv da ce od petka biti temperature nize od -10 stepeni.
Meni licno ne smeta ovakva zima,i vreme joj je,samo se pitam kakvo li se moze ocekivati leto posle ovako hladne zime...Plasim se da ne bude-hladna zima-vrelo leto sa malo padavina...
 
Mene interesuje da li u neko dogledno vreme ima kraja ovim hladnom vremenu, pa makar pauza od nekoliko dana .? Ne mislim samo na ledene u kojima ni dnevna temperatura ne prelazi 0°C, već generalno na hladnoću i debele minuse u toku noći.
Ovde to traje još od početka decembra i više od 30 dana je mraznih.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh